Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24.05] XC na Globusie
#11
Jest to mój pierwszy post na forum, więc na początek witam wszystkich.

michalbrodowski napisał(a):odpowiedziałem mu że w takim razie nie ma sensu startować :F

Będzie błoto, będzie fajnie... nawet mimo tych dubli.
Ja bym chciał zdążyć jeszcze na GP Monako, więc licze że czołówka się spręży i szybko będzie po wszystkim. :mrgreen:
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#12
Ja jaki amator rowerzysta, wystartuje z kumplem. Zobaczymy liczmy na duble. Aby jutro nie padało.


A tak w ogóle, jestem Piotrek, witam lubelskich rowerzystów.


Potrzebny jest kask rowerowy? Bo zawsze na kask mi brakuje pieniędzy... Smile
Odpowiedz
#13
Tak, potrzeba kask. Jak nie masz to spróbuj pożyczyć. Jak się nie uda to jeszcze jest szansa, że na miejscu uda się coś wypożyczyć od organizatora, ale nie nastawiaj się na to Smile

A tak w ogóle to kup sobie kask, bo naprawdę warto, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, dlatego ja zawsze jeżdżę w kasku (no nie licząc dojazdów na uczelnię Wink).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Cytat:Potrzebny jest kask rowerowy? Bo zawsze na kask mi brakuje pieniędzy... Smile

Jak nic nie skombinujesz to daj znać. W czeluściach szafy mam swój stary kask, moge ci go wypożyczyć.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#15
Karcer napisał(a):Będzie błoto, będzie fajnie...

Błocko? :D No to jadę!!!
Dzięki chłopaki :>
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#16
Postaram się też wpaść Wink dużo osób było rok temu ?;]
Odpowiedz
#17
W M2 chyba lekko ponad 20, to tego kilkunastu w starszej kategorii Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
ale ja jeżeli bym przyjechał to tylko pooglądać bo po wczorajszym incydencie na dróżce troszeczkę obolały jestem i wole już w poniedziałek znów porobić po 50 km + aby spokojnie się przygotować na Skandie Wink
Odpowiedz
#19
Zobaczymy na miejscu jutro, z 2 kumplami przyjadę, być może zakupię jeśli będą pawilony ze sprzedażą.
Piotrek.
Odpowiedz
#20
Zmierz obwód głowy nad uszami, prędzej może się coś znajdzie Smile Ja nie wiem gdzie są moje stare co się po chałupie walały, ale a nóż się by znalazło... Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości