Strony (2):    1 2
marzyciel9   24-06-2009, 11:33
#11
Rangi i wszelkie tytuły również uważam za zbędne. Fajnie było by dodać datę rejestracji, to dawałoby informację o stażu danej osoby na forum. Sama liczba postów nic pod tym względem nie wnosi, bo wiadomo, można pisać dużo ale nic z tego nie wynika.

tylko przełaj
KermitOZ   24-06-2009, 11:43
#12
Jeśli klikniesz na dole, pod czyimś postem w "profil" to wyświetlają się informacje na temat użytkownika i wiadomo kiedy dołączył Smile Wydaje mi się, że w ten sposób jest ok Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mamut77   24-06-2009, 13:12
#13
Dorzucę się i ja;

Jest dobrze jak jest. Wszystko działa, informacji o użytkownikach jest wystarczająco dużo (moim zdaniem). Poza tym na co dzień jeździmy, a piszemy niejako przy okazji. Można zarejestrować się przed chwilą i przez kolejny miesiąc wyprodukować dwa posty - ale za to naprawdę wartościowe. Można być tu obecnym też i rok, i wyklepać kilkaset postów z których mało co będzie wynikało. Ilość postów i aktywność na forum po prostu nijak ma się do bycia rowerzystą.
przemo   24-06-2009, 18:07
#14
To jest chyba jedyne forum, które czytam gdzie niema rang. Ale to dobrze, z własnego podwórka wiem że rangi to zły pomysł, nie które osoby zrobią wszystko (zaczną pisać głupoty na potęgę), żeby odkryć jaka będzie następna jego ranga.
Seb   24-06-2009, 21:59
#15
przemo, no mi akurat o takie rangi nie chodziło.
Nie mówiłem i 40 rangach co 10 postów tylko o 2 rangach a mianowicie "zwykły użytkownik" i "nowy" czyli każdy kto się zarejestruje jako nowa osoba na forum.
Mniejsza z tym i tak pomysł nie zostanie wcielony w życie ;-)
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.