Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rogi soul kozak, model 2009
#1
Witam,
mam do sprzedania rogi firmy soul kozak.
Rogi sa w stanie dobrym. Tzn są porysowane troszeczkę (zwłaszcza lewy) i w lewym brakuje koreczka, a tak to wszystko cacy :!: . Rogi w 2009 roku były kupione za 300zł.
Są to chyba najlżejsze rogi dostępne na rynku. Waga to 43gramy. Są dość długie i sztywne.
Naprawdę warto! Używane kilka miechów. Ale kupiłem wredną kiere (103gramy)za 700zł która miała być super świetną, ale okazało się ze nie można na nią zakładać rogów!! Finalnie się odzwyczaiłem i dlatego sprzedaje.... leżą i czekają właśnie na Ciebie! Będziesz zadowolony! Szpan, lans, sztywność, lekkość, niska cena. To jest to!

Cena: 100zł (meeeeeeega promocja)

Kontakt: pm na forum
Odpowiedz
#2
niezłe ceny mają w tym Świdniku Smile
Odpowiedz
#3
taaa soul kozak głównie na eksport idzie... Najlżejszy amorek na świecie i to z lubelszczyzny! Ale te ceny :d
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#4
Gdy spojrzycie na ceny Tune to wcale tak drogo Kozak nie wychodzi. Co do amortzatora, to on chyba taki najlżejszy nie był. A zresztą prototypów na świecie o podobnej lub mniejszej wadze na pewno było dużo i nikt lub mało kto o nich słyszał. Jakby to do produkcji wprowadzić to dopiero można by było rozmyślać.
Ciekawostką jest rama która nie jest chyba produkowana do tej pory ale była wystawiona na allegro (prototyp?). Nie wiem czy to jest autorski projekt Kozaka.

Są jakieś zdjęcia tych rogów?
Odpowiedz
#5
Ramy na ściągają z Azji i tylko malują. Informacja pewna, bo zdobyta swego czasu u źródła.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
dużo dałeś za te rogi
teraz nowe są po 150 zł :mrgreen:
http://www.soul-kozak.com/sklep/rogi-ki ... 0-p-4.html
Odpowiedz
#7
Prawda jest taka że mało kto teraz na świecie robi ramy samemu. Wielcy producenci tylko właściwie. Pozostałych obsługuje Giant, Merida i jakieś mniejsze firmy. Zresztą widać że większość ram jest kopią innych. Kelly's i Ghost np kupowali swego czasu te same ramy w jakiejś Tajwańskiej firmie. Giant składa się z wielu podwykonawców połączonych jedną marką. Większość tanich piast na rynku (Dartmoor, NS, Novatec, Octane One, BOP, Boplight i wiele wiele innych) to właściwie to samo robione przez jakąś firmę w Azji. 90% ram z horstem to kopie speca, nastawione na rynki inne niż USA/Kanada, bo tam by od razu Spec do sądu poszedł. Podobnie kopiowane DW-linki, czy VPP. Takie czasy nastały że nikomu się nie chce projektować i produkować, bo w azji jest taniej. A tu przecież nikt nie kupi drogiego skoro można taniej.

Co do ceny, Kozak czasem robi wyprzedaże. Pamiętam że kiedyś przednią piastę EDGE z mocowaniem na 6 śrub można było dostać za niecałe 200 zł. Ważyła połowę tego co inne za tą cenę. Podkładki były za 10 zł teraz widzę że 24.
Gdyby Sikorski obniżył masę swoich ram i się dogadał z Kozakiem to mógłby rozsyłać w świat te rowerki, bo u nas ciężko takie rzeczy sprzedać.
Odpowiedz
#8
Hey, sory, że nie odpowiadałem,ale rogi są już wstępnie sprzedane także nie odwiedzałem forum ;/

Tak rocznik 2009 był 2x droższy od 2010. Rózni sie też budową,wg mnie na korzyść nowszego ( :-P )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości