Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.08 PONIEDZIAŁEK nałęczów
#1
Jutro, tj. w poniedziałek 23.08 wybieram się szlakiem rowerowym do Nałęczowa. Nigdy tam nie jechałem więc nie znam trasy, ale myślę że może to tylko pozytywnie wpłynąć na frajdę z wyprawy. O godzinie 13:00 będę czekał w okolicach Skansenu. Zachęcam do zgłaszania się
Odpowiedz
#2
jutro o 13.00 będę w pracy, więc i tak nie skorzystam, ale w trosce o zainteresowanych udziałem w Twojej ustawce proponuję Ci wskazać dokładne miejsce jej rozpoczęcia. "okolice skansenu" mogą oznaczać al. Warszawską, parking pod skansenem, ul. Wodną czy Wądolną, gdzieś w dole, a nawet np. przystanek przy Zbożowej. Także myślę, że przydałoby się sprecyzować miejsce ustawki Smile

udanej wycieczki.
Odpowiedz
#3
jakby to było o 9 rano to bym się wybrał...jutro na noc do roboty i raczej nie zdążę spokojnie odpocząć i się trochę przespać aby móc dobrze pracować na nocy


jak się zdecydujesz wcześniej zrobić ten wypad, chociaż o 10 to pisz sms-a albo dzwoń
tel: 519436504
Odpowiedz
#4
I uważaj, bo szlak jest kiepsko oznakowany. Jak ktoś jedzie pierwszy raz, może się trochę pogubić.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
wyjazd o 10:00
Odpowiedz
#6
Polecam mapki od Jurasza oczywiście te na orientacje w terenie są bardzo dokładne aby się zgubić. :lol: :lol:
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#7
Korzystaj z mapy - ona nie gryzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości