Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.08.2010, godz. 18.00, LKJ, Wieczorna rekreacja
#31
Przyjemna ustawka, tylko jakoś tak szybko skończyła się ;-) .
Następnym razem proponuję wyruszyć spod LKJ o 17 i troszkę dłużej pokręcić.

I tak na koniec nasunęła mi się myśl:
Co byśmy ze sobą poczęli, gdyby nie Jurkowe wycieczki ?
Trzeba przyznać, że Jurek odwala kawał dobrej roboty.
Każda wycieczka Jurka jest inna. Wszystko dobrze zaplanowane. Jest także bezpiecznie.
Atmosfera również przednia.

Dzięki za kręcenie ;-)
Odpowiedz
#32
ja tylko pozwolę sobie po lekturze zabrać głos w sprawie oświetlenia

jak ktoś kiedyś będzie miał sytuację że samochód będzie chciał zaparkować na Waszym rowerze wieczorem to sobie przypomnicie gdzie leży lampka
nie będzie że ciocia Krysia pożyczyła albo młodszy braciszek zabrał baterie a ja nie mam innych

oświetlenie jest niezbędne i żadne gadanie że nie chce się szukać czy cokolwiek innego nie jest na miejscu

pisząc takie rzeczy zniechęcacie do wspólnej jazdy

ps. liczę się z atakiem na moje słowa :-)
Odpowiedz
#33
rider napisał(a):jak ktoś kiedyś będzie miał sytuację że samochód będzie chciał zaparkować na Waszym rowerze wieczorem to sobie przypomnicie gdzie leży lampka

To kto zostawia rower gdzie samochody parkują?

rider napisał(a):oświetlenie jest niezbędne i żadne gadanie że nie chce się szukać czy cokolwiek innego nie jest na miejscu

Jakbyś nie wiedział, każdy na ustawce posiadał oświetlenie. Więc, nie wiem po co ta dyskusja
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#34
Myślę, że taki kubeł zimnej wody w wykonaniu ridera od czasu do czasu jest bardzo potrzebny. I może trochę do znudzenia trzeba o tych sprawach mówić.
Łukasz, dzięki za dobre słowo :-D
Niektórzy juz zapomnieli, ale przypominam, że założyłem taki wątek
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=616
gdzie zapraszam wszystkich do próbowania swoich sił w przygotowaniu i poprowadzeniu wycieczki.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Ifson napisał(a):Jakbyś nie wiedział, każdy na ustawce posiadał oświetlenie. Więc, nie wiem po co ta dyskusja

jak wspomniałem, mój post był napisany po lekturze, czytaj ze zrozumieniem... a teraz kilka cytatów z treści wątku (zacznę od Twojego):
Ifson napisał(a):Ja też lampki nie mam, ale mam odblaski :-)
wegoR napisał(a):Nie Big Grin poprostu nie chce mi się szukać bo głównie jeżdżę w dzień
kub_pec napisał(a):Lampek nie chce mi się szukać wiec nie wiem czy wezmę

i na koniec szczyt głupoty:
Ifson napisał(a):A o 20- tej to jeszcze nie jest tak ciemno abym świateł szukał :-)
zapewniam, że kierowca samochodu, który jedzie za tobą jak się już ściemnia jest odmiennego zdania...
i teraz Ci wytłumaczę parkowanie bo albo żarty sobie robisz albo na prawdę jesteś niekumaty strasznie

wyobraź sobie, że są takie sytuacje kiedy kierowca samochodu jadąc ulicą po prostu ma trudność z zauważeniem rowerzysty, który "zapomniał" lub "nie chciało mu się szukać" lampki i parkuje w nim samochód czyli po prostu potrąca go, teraz chyba rozumiesz o co chodzi
skutki potrącenia rowerzysty przez samochód są chyba jasne

podobnie jest gdziekolwiek indziej, na ścieżce jest pełno takich jak Ty, którzy nie szukają światła i stwarzają zagrożenie

z mojej strony koniec tematu, przepraszam za pisanie nie na temat wycieczki
Odpowiedz
#36
Tak więc bierzcie światełka, póki kręgosłupki/nóżki nie połamane. Potem mama będzie płakac a i za uszkodzony samochód może musiec płacic. Same minusy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości