Strony (4):    1 2 3 4   
Michal   24-08-2010, 12:15
#11
37 to nie problem. Sidi gł w tym rozmiarze dostaniesz bo maja dziwna rozmiarówkę. Mi było ciężko znaleźć 46 ale sie udało , oczywiście w rozsądnej cenie.
Wawerka   24-08-2010, 21:25
#12
darekkaw napisał(a):Problem tylko że z kobietami to tak jakoś jest że muszą przy mierzyć 100 butów żeby coś wybrać, a jak jest stopa w rozmiarze 37 to dopiero sztuka.

hehe, ja mam 36 i nie udało mi się przymierzyć nic, a te które zamówiłam (Specialized) rozmiarowo pasują idealnie, wygląda więc na to że mają jakąś sensowną rozmiarówkę i można kupować w ciemno
z tego co pamiętam to butów o rozmiarze 37 był nieco większy wybór (w opcji do zamówienia w ciemno oczywiście) chociaż też nie porażający ;-)
Zwirek   30-01-2011, 11:25
#13
Odświeżę. Ktoś wie gdzie można przymierzyć(jutro) buty SIDI, najlepiej w dużym rozmiarze? A może ktoś ma duży but SIDI(45-47) i nie miałby nic przeciwko, żebym wpadł i przymierzył? :-P

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Pinky   01-02-2011, 14:42
#14
Kamil ten cały ostatni miesiąc spędziłem na szukaniu jakiś dobrych butów SPD. A niestety sprzedaż przez sieć mnie nie interesuje bo z powodu wysokiego podbicia a małej stopy większość obuwia na mnie nie pasuje. I niestety dupcia blada, nic ciekawego nie ma. Oczywiście każdy sprzedawca mówi że może sprowadzić i bla bla gadki typu "klyent nasz pan" ale przecież nie będę kupował w ciemno. I niestety nic nie kupiłem. Spróbuj w tych dwóch sklepach na Zana tam mieli jeszcze niedawno w miarę duży wybór, nawet chyba SIDI o ile sobie przypominam i w Inżynierii bodajże mają tą markę (mogę się mylić). Niestety teraz jak nie ma sklepu Witeski który mi moje poprzednie butki zamówił wiedząc z góry że będą pasowały na wysokie podbicie, to czuje się jak sierota. Nie ma mi kto doradzić ani mnie opieprzyć. Sytuacja z butami jest w Lublinie kiepska.

Innym pomysłem który konfrontowałem z starym dobrym szewcem jest przerobienie butów na SPD. Wbrew pozorom da się to wykonać, najlepszym materiałem są buty marki CAT (Caterpillar) tak sportowe modele jak i bardziej robocze. Maja cholernie sztywną grubą podeszwę, znajomy z Gdańska właśnie tej marki buty przerobił sobie u szewca już dwukrotnie.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Zwirek   01-02-2011, 15:04
#15
Hej dzięki za odpowiedź, ja zaryzykowałem w ciemno na podstawie długości wkładki i akurat trafiłem w to co mi potrzeba ;-)

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
mariox   01-02-2011, 15:38
#16
Pinky, szczerze mówiąc nie wpadłem na to, ale pomysł jest chyba całkiem niezły, ale ja myślałem o jakichś butach ciepłych na zimę. Znasz kogoś, kto by to zrobił? No i oczywiście za ile.
Swoją drogą przypominają się czasy, kiedy z pomocą szewca przerabiało się korki piłkarskie na buty do wspinaczki skałkowej. Polskich nie było, a koszt zachodnich oscylował w okolicach ówczesnej średniej pensji z racji innych kursów walut.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Pinky   01-02-2011, 16:03
#17
Mario to chyba jesteśmy z tego samego rocznika bo też robiłem takie przeróbki z korkotrampków. Coraz mniej jest starych dobrych szewców. A pomysł przyszedł mi do głowy kiedy szukałem glanów SPD na sieci. Spytaj się Szewca na Krótkiej, zaraz koło Złotego Kurczaka na Krakowskim, wchodzi się w podwórko. Ostatni chyba stary dobry fachowiec który podejmie się wielu przeróbek których młodzi fachowcy się nie podejmą. Oczywiście nie każdy but się nadaje, według kumpla który jeździ na takich przeróbkach kluczową częścią jest podeszwa.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Patryk   09-04-2011, 19:54
#18
Odświeżę temat. Gdzie w Lublinie mogę dostać/przymierzyć szosowe buty specialized Specialized ELITE RD ,lub Sidi genius pro. W grę wchodzą jeszcze inne firmy np. Diadora zalezy mi na podeszwie z kompozytu i zapięciu na klamrę. Kiedyś Witeska w Lublinie handlował specem ,ale teraz chyba już mi nie załatwi ?
Jakie sklepy mogę odwiedzić z większym asortymentem butów. Może ktoś ma takie i mógłbym przymierzyć rozmiar 42/43.
Pinky   09-04-2011, 20:14
#19
Nie ma w Lublinie sklepu gdzie by był asortyment Speca. Przynajmniej ja nie znalazłem.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Patryk   09-04-2011, 22:29
#20
Czyli jednak Lublin to zadupie. jak zwykle nic u nas nie ma. Najbliższy sklep pewnie w stolicy.
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.