Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w Lublinie po buty
#1
Witam, szukam sklepu w Lublinie, bo w Chełmie to marne szanse. To czego szukam to buty damskie dla żony w rozmiarze 37 na szosę z pedałami zatrzaskowymi. Proszę o radę jaki sklep może mieć takie buciki ?
Odpowiedz
#2
Spróbuj w BikeBoys lub w Inżynierii rowerowej Smile
Odpowiedz
#3
A jak nie znajdziesz nigdzie niczego w przystępnej cenie, to są w Decathlonie takie buciki z numerem 37. Nie napisali nic o płci :mrgreen: Klik
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Dzięki za rady, jak powiedziałem żonie o Decathlonie to na mnie bykiem spojrzała, chyba ma uprzedzenie.
Odpowiedz
#5
Obawiam się, że poza niebieskim sklepem w Lublinie nigdzie nie będzie takich butów. Tylko na zamówienie. Za to polecam Rzeszów, aż dziwne, ale do wyboru, do koloru...
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#6
Ja bym do Witeski zajrzał na Peowiaków, może coś mają :-)
Jak byłem tam kiedyś to troszkę tych butów było :-)
Odpowiedz
#7
W czasach jak ja szukałam butów to dosłownie w ŻADNYM sklepie w Lublinie nie było. Tylko i wyłącznie męskie. Nie warto jeździć, może sobie zadzwoń.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#8
Ja kupowałam półotora roku temu i też była lipa, nigdzie nie dało się przymierzyć
W końcu zamówiłam przez ten sklep na Zana:
http://mapa.pf.pl/%22Bike-Service%22%20 ... 3_MAP.html
ściągneli dosyć szybko, bez problemu i w jakiejś rozsądnej cenie, chociaż się do dzisiaj zastanawiam po jakiego grzyba mi właściwie te spd, bo w sandałach chyba było wygodniej i stopy się ładnie opalały ;-)
Odpowiedz
#9
Wawerka napisał(a):chociaż się do dzisiaj zastanawiam po jakiego grzyba mi właściwie te spd, bo w sandałach chyba było wygodniej i stopy się ładnie opalały ;-)

kup sobie takie pedały, w których z jednej strony masz platformy, a z drugiej SPD. wtedy "od święta" będziesz mogła pojeździć w sandałach Smile
Odpowiedz
#10
Wszystko ładnie i pięknie, pozostaje wyjazd na zakupowe szaleństwo. Moja żona nie uznaje kompromisów i jak buty do jazdy to tylko do tego.Mamy dwa rowery jeden to szosa drugi to MTB, Więc i butów 2 pary. Jedziemy Chyba w sobotę do Krakowa na imprezę MTB to może coś tam znajdziemy. Problem tylko że z kobietami to tak jakoś jest że muszą przy mierzyć 100 butów żeby coś wybrać, a jak jest stopa w rozmiarze 37 to dopiero sztuka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości