Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w Lublinie po buty
#21
no ja dzisiaj zjeździłem Lublin za butami SPD i wielkie rozczarowanie....bardzo ubogi wybór
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#22
Pinky napisał(a):Nie ma w Lublinie sklepu gdzie by był asortyment Speca. Przynajmniej ja nie znalazłem.
Toro Bike - rowery, kaski, buty, koszyki na bidon, opony, bidony... Nie wiem co jeszcze, ale speca coś jest, to widziałem na własne oczy ;-)
Odpowiedz
#23
http://allegro.pl/najlepsza-cena-diador ... 03138.html

a takie butki są dobre? i czy by nadawały się do pedałów shimano 520
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#24
Peke napisał(a):i czy by nadawały się do pedałów shimano 520
Każde buty będą się nadawały - to zależy od tego jakie bloki do nich przykręcisz
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#25
Dzięki Kuczy napisze do Toro na stronie podajż ,że handlują Specem. Kurde Lublin duże maisto tyle sklepów a we wszystkich to samo. Prawie każdy handluje authorem, krosem i kelysem. Zechce ktoś kupić coś bardziej firmowego i już zonk. Z ciuchami to wogóle tragedia.
Odpowiedz
#26
Sidi coś mają w Cyklo na pewno. I zajrzyj też do Inżynierii, u nich nigdy nie wiadomo co akurat będą mieli.
Odpowiedz
#27
O właśnie inżynieria. Tam można dostać wszystko zaczynając od jakiegoś badziewia zooma kończąc na wypasionych szosach za 30tyś. :mrgreen:
Wybiorę się tam wiem ,że shimano mają na bank bo kupowałem tam spd ,a na szose zoabczymy co jeszcze się trafi.
Pojawia się jeszcze jeden problem odnośnie pedałów. W grę wchodzą tylko dwa systemy Look i Time. Dokładnie modele Look keo 2 max ,Time RXS. Czy ktoś z forumowiczów posiada pedały w którymś z tych systemów.
Odpowiedz
#28
Nie wiem jak teraz bo już dawno tam nie byłem ale Ciuszki znajdziesz na Nałęczowskiej w Irmaku (obok galerii Parada). A przynajmniej kiedyś mieli spory wybór ...
Odpowiedz
#29
O dobrze wiedzieć na przyszłość dzieki.
EDIT:
Kontaktowałem się z Toro i można u nich zamówić akcesoria speca jakby ktoś w na przyszłość szukał. W inżynieri mają shimano i sidi, tima i co się trafi ;-) ,oraz pedały looka, tima i wszystkie shimano.
Odpowiedz
#30
Czy obecnie gdzieś w Lublinie znajduje się sklep w którym mogę zakupić buty Sidi ?

W Metrobikes są może nowe buty tzn. modele z roku 2015 Northwave ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości