Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
#11
...
Odpowiedz
#12
....uuu szkoda,to ja nawet jak bym chciał to nie załapie się -bo w tym roku ani razu nie kręciłem z grupą ......tak mi się wydaję ...
Odpowiedz
#13
Ja chyba nie spełniam warunków uczestnictwa Tongue Bo nie byłem chyba na żadnej rekreacyjnej ustawce Tongue Nadrabiałem sportowymi. Jeśli szanowny organizator nagnie regulamin to ja się piszę na październikowy termin.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#14
przepraszam że nie edytuję ale post "spamera" nasunął mi pewną sugestię : wszyscy niepełnoletni jadący na wyjazdy dłuższe niż jeden dzień powinni mieć PISEMNĄ zgodę od rodziców lub opiekunów,że wyrażają zgodę na taki wyjazd
W końcu Jurek i tak "robi" za mamkę i tatka na większości wyjazdów :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
zgłaszam się na tą rekreacyjnie wypoczynkową trasę. Myślę że nie będę zostawał w tyle za bardzo ....
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#16
To i ja się na rekreację wpiszę, tylko żeby nie było jak zwykle ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#17
i ja się zgłaszam ;-) jak na razie pasują mi oba terminy ;-)

EDIT: niestety odpadam..
orientuj...
Odpowiedz
#18
Łapię się na pierwszy termin, drugi ze względów weselnych odpada.
Odpowiedz
#19
And, to daj namiar na to wesele. Może to gdzieś po drodze :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Magda, Wiesiek i Arek, przeedytujcie swoje posty i napiszcie, który termin Wam odpowiada.
Mariusz, słuszna uwaga. Co do niepełnoletnich muszę się zastanowić. Bo mimo zgody rodziców, w przypadku niepełnoletnich organizator ponosi odpowiedzialność za zdarzenia. Więc chyba nasi młodsi koledzy będą musieli trochę poczekać.
I trzecia sprawa. Członkowie stowarzyszenia RL jadą jeżeli tylko chcą :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości