Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
#1
Jeszcze bez terminu bo w grę wchodzą dwa: 25/26 września lub 2/3 października.
Do rozważenia również miejsce. Ja proponuje Poleski Park Narodowy. Tomek (tkt) przygotował wstępnie trasy
dzień 1 trasę najpierw trzeba przetestować od Starej Wsi za Łęczną praktycznie do Urszulina
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=apixctgpizuplwzp
dzień 2 to jest pewniak, trzy ścieżki PPN: Mietułka, Dąb Dominik i Spławy, dalej Piaseczno, Rogóźno, Zawieprzyce itd.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lrmmpolugqhhbbyf
Sporo asfaltu ale terenu też nie zabraknie. Trzeba się liczyć z tym, że na kładkach nie każdy będzie jechał rowerem, będą tacy co będą woleli pchać ;-) .


Proszę również o potwierdzanie swojego udziału i kiedy. Impreza przeznaczona dla osób, które choć raz były z nami na wycieczce jednodniowej/kilkudniowej lub parę razy na wycieczkach codziennych.

Dla mnie termin jest obojętny, chociaż początek października może nas przywitać piękną polską złotą jesienią.

Wstępnie proponuję, żeby deklarować się nie później niz do 12 września. Chyba, ze wcześniej ustalimy termin październikowy to deklaracja przesuwa się o tydzień.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Drugi :-D
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
Kurcze, na wycieczce dłuższej niż 1 - dniowa jeszcze nie byłem. Chyba czas zacząć.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
ja (i Ania) chętnie pojedziemy w pierwszym terminie (wrześniowym). ale jeśli większości będzie odpowiadał termin drugi, to nie przejmujcie się nami Smile albo nie pojedziemy wcale, albo weźmiemy udział tylko w pierwszym dniu. w niedzielę, 3 października, mamy od wielu miesięcy umówione ważne zobowiązanie rodzinno-kościelne.

PPN - super pomysł. rzekłbym, że strzał w dziesiątkę. jedynym mankamentem tego miejsca (pod względem widoków i fotografowania) jest to, że jest tam dosyć płasko. poza tym - jest świetnie.

świetnie by było, gdyby do 12 września było już wiadomo, jaki będzie termin imprezy.
Odpowiedz
#5
Zgłaszam się. Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjała.
Na chwilę obecną termin nie odgrywa roli.
Odpowiedz
#6
Widzę, że dystanse jakieś takie rozsądnie rekreacyjne, więc jadę :mrgreen:
Odpowiedz
#7
To ja pewnie też będęSmile
Odpowiedz
#8
I ja :->

Wstępnie pasuje mi bardziej termin Październikowy - trochę mocno napięty mam już Wrzesień.
Gdyby coś wypadło będę z wyprzedzeniem informował.
Odpowiedz
#9
Jadę! Oba terminy mi pasują.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#10
Wstepnie jade, ale nie wiem czy mi mama pozwoli;(
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości