Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysokość siodełka itp
#11
Patryk napisał(a):noga powinna być delikatnie ugieta ,a nie mocno wyprostowana. ;-)
Czy po zastosowaniu opisanego przeze mnie sposobu doboru wysokości siodełka noga jest wyprostowana czy delikatnie ugięta? Jeśli delikatnie ugięta to nie wiem po co powyższy post a jeśli sądzisz, że wyprostowana to spróbuj tak ustawić i zobaczysz w końcu o czym piszę.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
WombaTHTS napisał(a):No dobra, siodlo ustawilem tak jak mowil KermitOZ i obnizylem o 3mm (tak najwygodniej sie wydaje, przynajmniej stojac w miejscu). Sproboje do tego sie przyzwyczaic.

Co do nadgarstkow, to w sumie nie wiem, kierownice mam za daleko czy za blisko jesli bola? albo za nisko? w sumie jestem pochylony dosc znacznie do przodu, ale kierownica jest juz makasymalnie do gory podniesiona.

Nie chodzilo mi o sama kierownice, a o klamki hamulcowe i manetki przerzutek - mozna je obracac na rorze kierownicy. Ustaw tak abys nie musial wykonywac dziwnych ruchow dlonia podczas hamowania etc.
Odpowiedz
#13
a może Ty jesteś po prostu za bardzo wyciągnięty na tym rowerze, przesuń siodło w poziomie do przodu i ewentualnie nos siodła trochę pochyl w dół
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#14
Dokładnie ^^ Nie za dużą (za długą) ramę masz?
Odpowiedz
#15
Ok Kermitoz już wiem o co Ci chodziło sory za zamieszanie. teraz siadłem na rower i obczaiłem o co chodzi. :-)
Odpowiedz
#16
nie no, hamulce lapie bez problemu, na wyciagniecie palców, nie musza cala dlonia operowac.


a co do ramy, to jest jakas rozpiska jaka rama/wzrost lub cos podobnego?
Odpowiedz
#17
Owszem:
http://bikeboard.pl/index.php?art=46&d=porady&g=33
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości