Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.08.2010, godz.10, LKJ, Do źródeł Bystrzycy
#51
Peke napisał(a):Jeden uczestnik miał trochę problemów ale dał radę...nie wiem czy to problemy zdrowotne czy po prostu stracił kondycję
Hahah to chyba o mnie. Fakt nie jezdziłem ponad miesiąc i pod górki było mi ciężko, ale jak widziałem, że towarzystwo czeka na mnie było miło.

marcin0604 napisał(a):Było bardzo dużo błota. Rafikowi i mi poblokowały się koła (bo to była glina taka jak do lepienia garnków).
Dzięki Marcin za pomoc w walce w błotem, niezły kit siedział pod błotnikami.

Fakt łatwo nie było - wiatr, deszcz, błoto ale nie żałuję.
Odpowiedz
#52
Super było, dzięki! :-D
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#53
Acha, nie podziękowałem Tobie Jurek. Dzięki- Twoje ustawki są świetne. :-D
Odpowiedz
#54
Z tego co czytam to musiało być bardzo fajnie z przygodami. Ja miałem jechać ale weekend mam zajęty Sad i jutro znów nie pojeżdżę.
Odpowiedz
#55
zapomniałem jeszcze jedno...dobrze że Bart jechał i mnie zgarnął spod lukoilaSmile nie przeczytałem dokładnie nazwy tematu i bym pewnie nie wybrał się bez jego pomocy na tą ustawkę.
A tak naprawdę nawet jakbym przeczytał od razu LKJ to pewnie nie wiedziałbym o co chodziSmile może ktos rozwinąć ten skrót?Smile albo podać jakieś miejsca, które dla mnie wyglądają jak szyfr?Smile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#56
Peke
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366
Odpowiedz
#57
dzięki wielkie
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#58
Cieszę się bardzo, że ustawka się podobała. Dla mnie tez wielką radością są odkrywane nowe trasy. Ale bezcenne jest słyszeć za plecami dzikie ;-) okrzyki wyrażające chyba radość życia :mrgreen: rowerzysty zmagającego się, a czasami integrującego się (nieraz dosłownie) z matką naturą :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#59
Rekreacyjnie znów nie było.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#60
Dzięki panowie za świetną niekoniecznie rekreacyjną ustawke. Pod koniec bylem juz mocno zmęczony. Dystans 113km, najdłuższy w tym roku. Bardzo fajna trasa. :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości