Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.08.2010, godz.10, LKJ, Do źródeł Bystrzycy
#31
Jureczku, proszę Cię - nie pękaj. Najważniejsze, że jutro ma być prawie bezdeszczowo, a błotem nie ma co się przejmować. Byłby wstyd gdybyśmy się mieli takimi rzeczami przejmować.
Ekipa jak się patrzy - niech mi się nikt nie wycofuje. To będzie bułeczka z masłem :-)
Odpowiedz
#32
godzina snu minęła....powoli trzeba wsiadać na rower... do zobaczenia przy stacjiSmile tylko wiatr trochę mocny wieje
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#33
No dobra. Podejście trzeba zrobić, żeby później nie żałować :-D .
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
Peke, a nie przy LKJ?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#35
ja niestety odpadam w domu koniec remontu i posprzątać trzeba :-( życze udanego wypadu
Odpowiedz
#36
I nie pojechałam :-(
Opowiedzcie jak było koniecznie, żebym jeszcze bardziej żałowała :-P
Odpowiedz
#37
ja przed chwilą wróciłem...jak wyjechaliśmy z Bychawy to złapał nas niemały deszczSmile natomiast trasa była superSmile dużo zjazdów i podjazdów...jazda w terenie też potrafiła wykończyćSmile trasa wybrana bardzo fajnie

było nas 13...jak wyjechaliśmy z zalewu Zemborzyckiego to jednemu koledze coś pochrzaniło się siodełko i dogonił nas jadąc drogą asfaltową...my natomiast w tym czasie przedzieraliśmy się przez teren
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#38
To chyba dobrze, że nie pojechałam jednak ;-)
Mogłabym nie dać rady, albo rozchorować się na same wakacje (w czwartek wyjeżdżam) :-P
Odpowiedz
#39
dałabyś radęSmile

Jeden uczestnik miał trochę problemów ale dał radę...nie wiem czy to problemy zdrowotne czy po prostu stracił kondycję


Przepraszam że mówię w taki sposób że nie po nickach czy imionach, ale za bardzo ich nie pamiętamSad 2 spotkania to jednak za mało


Jurka prosiłbym o podpisanie jednej kopi zdjęcia ksywkami i imionami żebym wiedział kto jest kimSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#40
Wszystko fajnie, ale ja dopiero pracuję nad kondycją... ;-)
Chociaż chciałabym spróbować swoich sił w wycieczce Jurka, bo słyszałam o takowych wiele dobrego od innych forumowiczów :-)
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z wyprawy :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości