Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Festiwal Rowerowy - 5 września
#11
Ifson jesteś w MJ.
Odpowiedz
#12
Spoko spoko... :-) dzięki.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#13
przynajmniej chłopaki z lkkg próbują, kiedy RL dorośnie do takiej organizacji - no nic nie kłóćmy się bo wystarczą nam nasi politycy

co do globusa - dzisiaj byłem po trasie pokręcić 3 kółka i nie wyrzygałem płuc tylko dlatego że bardzo wolno rekreacyjnie kręciłem
na trasie spotkałem hmmm, no ten tego faworyta na ktmie - aż przyjemnie się patrzy kiedy ktoś takie uphille jeździ - chodzi mi o zbocze za chopą DH do ścieżki ja rozumiem zaryzykować zjazd ale pierwszy raz widziałem kogoś na takim podjeździe :lol:
co do mazowi vs Globusowe XC - lajtowe kręcenie w okolicach zalewu vs prawdziwe XC - kilka(naście) km prawdziwej walki ze stokami i bólem swoich mięśni

Pozdrawiam.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#14
Jak dokładnie wygląda sprawa ze zgodą rodziców? Mam 17 lat, więc teoretycznie taki podpis powinienem mieć na karcie zgłoszeniowej. Wytłumaczcie mi, jak to wygląda w praktyce. Gdzie mogę znaleźć kartę zgłoszeniową, czy mogę ją sobie wydrukować, wypełnić w domu i dostarczyć do biura zawodów? Czy jednak muszę ciągać rodziców na zawody, jedynie w celu uiszczenia podpisu? A może wystarczy karteczka 'wyrażam zgodę na...' wraz z podpisem, którą dołączę do karty zgłoszeniowej? Jest to mój pierwszy start w tej imprezie, więc proszę Was weteranów o wytłumaczenie, jak najprościej to rozwiązać. Połamania szprych :-)
Odpowiedz
#15
racingralph, Właśnie będzie trzeba ciągnąć rodziców aby podpisali tą kartę ;(.
Ja też startuje pierwszy raz, więc połamania kostek Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#16
bylem, zobaczyłem, spotkałem ifsona. gratuluje ifson!

pokręciłem pare kółek, ale ostatecznie nie wystartowałem. za dużo okrążeń jak dla mnie w mojej kategorii wiekowej (m1, jestem rocznik '93, 11 okrążeń). impreza bardzo fajna, ale myśle że była niska frekwencja z powodu deszczu. górki były bardzo mokre.

oby więcej takich imprezSmile
Odpowiedz
#17
Bardzo fajnie się jeździło... 4 miejsce w XC MJ. Jestem bardzo zadowolony iż to moje pierwsze zawody.. :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#18
A ja byłem i wystartowałem w M1. Trasa była bardzo ciężka. Wystartowali sami doświadczeni zawodnicy. Nie będę się chwalił miejscem bo wstyd ale rajd ukończyłem i jestem zadowolony z siebie bo to pierwszy tak trudny wyścig i dałem rade. Za zajęcie nie zadowalającej mnie pozycji winę 30% siebie ( kondycyjnie jeszcze daleko mi do ideału ) oraz 70% sprzęt ( opony Kenda K-849 zachowywały się jak na lodzie - nawet za bardzo wysokim przełożeniu na płaskim terenie gubiły przyczepność. Klocki metaliczne aligatora z przodu w ogóle nie działały co zaowocowało jadą na łeb na szyję na każdym zjeździe ). Reszta sprzętu sprawowała się idealnie. Napęd z manetkami mimo nie czyszczenia z trawy i błota nie odmówił posłuszeństwa, hamulec tylny dzielnie walczył z błotem i wodą. Na następny raz nie ruszam się z domu bez nowego zestawu opon, świeżych klocków i wielu godzin treningu.
Odpowiedz
#19
u mnie było wszystko perfect puki nie urwałem łańcucha wielkiego niezniszczalnego shimano dura-ace... musiałem biec z rowerem jak Sven Nys Big Grin

Trasa dobrze oznaczona, błota było dużo. Mój totalnie zjechany tylny Dacing ralph zawiódł też totalnie :mrgreen: , zresztą przedni też uciekał na zjazdach :evil:

Ogółem to gratulacje dla organizatora, nie dość, że wszystko za darmo to jeszcze za drugie miejsce dostałem nagrody i .. kasę :!: ... masakra. "Wielki szacun :!: ".
Na Mazovia MTB trzeba płacić 10zł za sam numer startowy, nie wspominając o chipach, i 70zł wpisowego, a nagrody nie są wcale lepsze.
Odpowiedz
#20
Smile gratulację wszystkim którzy wystartowali - mój pełen szacunek (parę osób widziałem)
M1 hmmmmm, tam się nie walczyło o miejsca - nowa kwalifikacja jest taka: na którym okrążeniu dopadł kogo Tomek Bala :lol:

trasa - jak to było w założeniu pełen hardcore :-P
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości