Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Festiwal Rowerowy - 5 września
#31
Ifson a co to za prowadzenie sprzeta??? :lol:
Odpowiedz
#32
Pawel93, A ładną koszulkę dostałeś. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Aga84 napisał(a):Ifson a co to za prowadzenie sprzeta??? :lol:

YYYyyy... Nie chciało mi się wjechać pod górę.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#33
Macie może jakieś fotki? grr nigdzie nie mogę znaleźć. Na lkkg.pl też nic nie ma ;/
Odpowiedz
#34
hehe spoko kurcze ja miałam być ale tak mnie grypa wzieła że nie wiem :-(
jak widziałam relacje to było gruboooo :mrgreen:
Odpowiedz
#35
anemia napisał(a):Macie może jakieś fotki? grr nigdzie nie mogę znaleźć. Na lkkg.pl też nic nie ma ;/

Ja mam tylko trzy fotki, więcej mi się nie chciało robić Smile, ale za to jesteś aż na dwóch Smile))

http://picasaweb.google.pl/przemekkr/Lkkg#
Odpowiedz
#36
kali napisał(a):Szkoda że XTCuser nie zdecydował się na start
A co .. mało było gleb i krwi :mrgreen:
[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Odpowiedz
#37
Oj tam.Zająłbyś dobre miejsce jakbyś chciał.Z resztą miło było Cię widzieć na miejscu w ten deszczowy dzień.Podejrzewam, że w słoneczny dzień nigdy waść Pana nie zobaczę Big Grin
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#38
Witam wszystkich na forum!

Co do mojego startu, to nie jest tak prosta sprawa.. Kalendarz ustalamy na początku sezonu, w porozumieniu z całym klubem. Niestety "mocnego" ścigania jest w kraju tyle co palców u jednej ręki.. Gdzieś muszę się do nich przepalać ;-)
A co do Oli, to jest absolutną amatorką. Nie jeździ szosy a na mtb startuje 1-2 razy w roku :mrgreen:

Pozdrawiam
Tomasz Bala
Odpowiedz
#39
No,jeżeli "amatorem" można nazwać zawodniczkę która podpisała w 2007 roku kontrakt z zawodową grupą POL-AQUA,oraz zawodnika który ścigał się w Ameryce Środkowej.Ale się już nie czepiam.Oby jak najwięcej takich "amatorów" w przyszłym roku było.Proponuję na przyszły rok by pierwsze miejsce miał zawodnik którego zdublowałeś przykładowo raz,drugie miejsce zawodnik którego zdublowałeś dwa razy itp....Jak podoba się idea rozgrywania zawodów w kategorii M2 w przyszłym roku?Żarty na bok.Po prostu wydaje mi się że za mocny już jesteś na zawody o randze "regionalnej".Ale to twoje starty do których ja nic nie mam i nie będę miał.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#40
Bardzo chętnie wystartuje na wyścigu UCI pierwszej lub drugiej kategorii..
Tyle że naszych "langów" jest 5 sztuk plus M.P.
Są oczywiście wyścigi czeskie, które z wielką chęcią bym zaliczył ale to nie jest takie proste jak może Ci się wydawać. Sytuacja finansowa w kolarstwie nie jest nawet zła, jest tragiczna..
Nie zapominaj że na wyścigu jechał Olek i Artur, którzy praktycznie przyjechali za mną..
Jeśli chodzi o ścisłość to startuje na licencji amatorskiej. Dla pocieszenia mogę powiedzieć że przyszły sezon będzie moim ostatnim :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości