Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[18.09] jazda na czas - Dys
#11
Niestety wyniki poniekąd zależały od grubości portfela Undecided Każdy jechał na tym, co miał.
Czyli od full carbon po klasyki. Ale ogólnie imprezka w miarę udana.
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#12
Cytat:Niestety wyniki poniekąd zależały od grubości portfela Undecided Każdy jechał na tym, co miał.
Czyli od full carbon po klasyki
Mi to się wydaje, że większe znaczenie na tej czasówce (jak i na większości, no chyba, że są to jakieś uphille) ma lemondka niż full carbon, no ale ja się nie znam bo ja nawet nad zalew nie jeżdżę ;-)
W każdym bądź razie gratuluje wysokich miejsc :-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#13
Saganowi zapewne chodziło o rowery do jazdy na czas takie jak tu:

http://picasaweb.google.pl/pafcio32/200 ... 8580834258
http://picasaweb.google.pl/pafcio32/200 ... 2323788482

Zdjęcia z galerii Pawła z poprzedniej edycji

Oprócz specjalnej lemondki, dochodzą bardziej aerodynamiczne kształty, pełne koło z tyłu, inna pozycja na rowerze, jeszcze specjalny kask, kombinezon i ochraniacze na buty i mamy prawie minutę przewagi czysto technologicznej ;-)
Odpowiedz
#14
No jak takie rowery to owszem można zyskać trochę, ale to nie jest kwestia 'full carbon' tylko tego co napisałeś ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#15
wegoR napisał(a):
kdk napisał(a):od nas z forum startowalismy chyba tylko we 3 - kdk,sagan,wegor miejsca odpowiednio 3,5,11
Nie prawda byłem 7 :mrgreen:

upss, sorry Wink

felek ma racje, sporo czasu jest do urwania na samym sprzecie, szczegolnie jak wieje z przodu, zaloze sie ze ci ktorzy mieli rowery czasowe zajeli miejsca w top 10 w open

moze zrobia kiedys jeszcze jedna kategorie z podzialem na sprzet Smile
Odpowiedz
#16
Ją tylko tak ogólnie chciałem nakreślić to jak przebiegała rywalizacja. Felek bardzo dobrze opisał to, o co mi chodziło
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości