Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[18.09] jazda na czas - Dys
#1
18-go września w Dysie niedaleko Lublina, odbędą się zawody w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 10 km.
Wymagania: opłacone ubezpieczenie OC i NW, twardy kask, sprawny techn. rower, opłacone wpisowe - 30zł (kat. IV, V i kobiety open -15 zł)


pełny regulamin tutaj :
http://ltc.lublin.pl/
Odpowiedz
#2
Cytat:Wymagania: opłacone ubezpieczenie OC i NW, twardy kask, sprawny techn. rower, opłacone wpisowe - 30zł
lol, 30zł? a dają tam chociaż nałęczowiankę? To za maraton się płaci chyba 50(przynajmniej kiedyś) i jest w tym już ubezpieczenie, picie i żarcie i jakieś fanty (przynajmniej tak było na skandii jak startowałem w pierwszej edycji w Nałęczowie).
Jeśli za te 30zł nie ma nic oprócz pomiaru czasu, to muszę przyznać że super impreza w wykonaniu LTC ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#3
rok temu byl start za free i kielbaska/chleb/picie bez limitu Smile teraz nie dosc ze oplaty, to impreza rozlozona na caly dzien, jakby spodziewali sie tlumow Wink

jedzie ktos od nas (felek?) startowac lub chociaz dla towarzystwa?
ja na 80% wystartuje
Odpowiedz
#4
Ja i Wegor jedziemy z klubu. Osobiście dojeżdżam rowerem. Byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd?? Start o 12, maks 12.30 przy Decathlonie. Tempo oczywiście rekreacja, coby się nie zmęczyć przed startem :mrgreen:
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#5
No proste ,że mogę jechać z Tobą Big Grin
Odpowiedz
#6
jest sens tak wczesnie wyjezdzac? zapisy do 14 a start dopiero 15, proponuje 13:20 pod tpsa-akwarium
Odpowiedz
#7
No to dobra, mi pasuje.
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#8
od nas z forum startowalismy chyba tylko we 3 - kdk,sagan,wegor miejsca odpowiednio 3,5,11, moj czas 16:16

trasa niestety bardzo wietrzna dzisiaj, wiatr troche pod ukosem, do nawrotki caly czas w ryj, potem bardziej w plecy, ale to nie przeszkodzilo najlepszym wykrecac czasy po 14 min...

co do organizacji to oplata startowa mniejsza o 10zl, a mimo to zarcie i picie bylo Smile troche sie to wleklo wszystko, najpierw czekalismy 40min na przyjazd policji, ktora miala zablokowac trase, ale i tak samochody jezdzily w trakcie, potem ponad godzine na dekoracje, ale bylo warto Smile

jesli byl ktos jeszcze od nas i robil potajemnie fotki to prosze o linka
Odpowiedz
#9
kdk napisał(a):od nas z forum startowalismy chyba tylko we 3 - kdk,sagan,wegor miejsca odpowiednio 3,5,11
Nie prawda byłem 7 :mrgreen:
Odpowiedz
#10
kdk napisał(a):miejsca odpowiednio 3,5,11
Gratuluję miejsca na podium !

kdk napisał(a):moj czas 16:16
To widzę, że niezły progres poczyniłeś od poprzedniego sezonu, ładny czas, za rok zejdziesz poniżej 16
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości