Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zblokowała się regulacja amortyzatora
#1
Witam

Mam takie problem...wczoraj zaraz przed wejściem do pracy postanowiłem sobie lekko utwardzić amorek z przodu bo miałem ustawiony na duży skok...ustawiłem prawy tłok, później spróbowałem ustawić lewy ale nakrętka szybko się zblokowała i nie chce się przekręcić dalej

regulacja amorka standardowa czyli te nakrętki na górze

co z takim fantem zrobić? lecieć z tym od razu jutro do serwisu? czy spróbować na siłę przekręcić to? prawa nakrętka kręci się normalnie a lewa ani rusz
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#2
Co to za amorek???
Odpowiedz
#3
SR SUNTOUR XCM V2
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#4
Chodzi ci o blokadę skoku(taka niebieska manetka) czy o regulację napięcia wstępnego sprezyny???
Odpowiedz
#5
chodzi o te nakretki na widelcach co reguluja twardość amora. Pełnej blokady w tym amorku nie ma
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#6
no to tak do tego trzeba użyć dużo siły próbuj w jedną i w drugą stronę jeśli nie idzię w prawo to może już jest wkręcone na max. Możesz psiknąć WD40 to może pomoć. NIe ma co się bać ręką tego nie urwiesz i nie przekręcisz.
Odpowiedz
#7
wziąłem to kombinerkami przekręciłemSmile przez szmate aby plastiku nie porysować. Po prostu balem sie użyć większej siły bo wcześniej palcami szło a poźniej lewa strona nagle nie chciała się przekręcić. Temat do zamknięcia albo usunięcia bo problemem okazał sie tylko strach przed ukręceniem nakrętkiSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości