Strony (2): 1 2   
zrzędziątko   05-09-2010, 21:00
#1
Potrzebuję słońca!!! I mój rower też, inaczej zwarjuję bez tego pedałowaniaWink
Ma ktoś może jakieś słońce w puszce lub działo armatnie do przepędzania chmur?
Peke   05-09-2010, 21:03
#2
pisz do PutinaSmile oni na paradach zawsze mają słońce więc jakieś sposoby na rozganianie chmur mająSmile

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
marcin0604   05-09-2010, 22:16
#3
No to teraz się zacznie.
A w Skandynawii jakoś sobie radzą. Mają pogodną i pełną ciepła czarną muzykę metalową i ogólny optymizm :lol:
Żarcik. Ruch dobrze robi dzieweczko. Idź pobiegac z muzyką na uszach. Polecam didżejów Spooky'ego, Vadima i Yodę :-D
mariox   05-09-2010, 22:25
#4
Spróbuj swoimi myślami przebić się przez chmury... za nimi z pewnością jest Słońce Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Pat   05-09-2010, 22:53
#5
To i ja poproszę odrobinkę słońca mniej więcej na Czuby - tak dla zachęty ;-) . A może tak małe oszustwo w postaci okularów o bardziej przyjemnych, słonecznych barwach? ;-) . I pozostanie już tylko ta temperatura... :-D
mariox   05-09-2010, 22:58
#6
A swoją droga to Wy, Koleżanki jesteście naszymi słoneczkami na tym forum... świećcie więc :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
truskafka   06-09-2010, 09:01
#7
pomarańczowe szkiełka w okularach nawet najciemniejszą burzową chmurę zmieniają w lekkie zachmurzenie, więc może spróbujcie tego ...

mi bardziej od braku słońca przeszkadza zimno i deszcz ... jakby się z tym coś dało zrobić to było by superaśnie ....

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Aga84   07-09-2010, 18:00
#8
a jak tak źle i pada i ziąb too podpinam rower do tranażera i jest ekstra :mrgreen:
Karcer   12-09-2010, 10:44
#9
Peke napisał(a):pisz do PutinaSmile oni na paradach zawsze mają słońce więc jakieś sposoby na rozganianie chmur mająSmile

To nie polega na rozganianiu chmur, a na ich "skraplaniu" zanim dotrą do miejsca gdzie ma być słonecznie i sucho. Więc gdzieś musi być mokro i paskudnie żeby u nas było ładnie. Takie zabawy mają to do siebie że czasem wynik jest odwrotny. Swego czasu podczas jakiejś parady wyszło im potężne oberwanie chmury. Natomiast Chińczycy zorganizowali sobie śnieżycę w Pekinie.


Ja tam wolę taką pogodę niż letnie upały. Jedynie konieczność częstego mycia roweru mnie irytuje.

Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Tool_Man   12-09-2010, 12:29
#10
Oficjalnie ogłaszam że zorganizowałem słońce. Co prawda przebija się powoli ale jakoś da radę. Teraz jest tylko problem z tym że większość osób będzie miało światłowstręt po takiej dawce szarugi za oknem. Na szczęście to można jakoś obejść..

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.