Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam na forum i potwierdzenie rejestracji via e-mail?
#1
Aktualnie jak potwierdza się założenie konta?
Opcje są chyba via e-mail, via admin i brak?
Z mojego doświadczenia potwierdzenie via e-mail likwiduje spam w postaci postów, konta spamerskie powstają, ale są nieszkodliwe.
Odpowiedz
#2
qavtan, jak ja się rejestrowałem to się nie potwierdza konta mailem.
Być może admin potwierdza konto...
Z mojego doświadczenia wiem, że wymuszenie rejestracji mailem i potwierdzenie konta przez admina likwiduje wszelkie konta spamerskie.
Po za tym jest mnóstwo innych sposobów żeby żadne niechciane SPAM reklamy nie wyskakiwały na forum, ale to trzeba by wprowadzić pewne ograniczenia.
Np goście mogliby oglądać tylko wybrane części forum (Hyde Park, regulamin) i nie mogliby nic pisać, wszystko to leży w kwestii administracji.
Nie jedno forum się administrowało i moderowało ;-)
Odpowiedz
#3
Nie ma potwierdzenia przez email, rejestrujesz się i możesz pisać. Admini co najmniej co kilka godzin sprawdzają forum i w razie potrzeby usuwają spam, więc nie ma powodów do paniki. Jak spam zawiśnie na 3 godziny to nic się nikomu nie stanie. A dzięki temu kto się zarejestruje to od razu może pisać ze swojego profilu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
apropos spamu - dostałem dziś taką pm od użytkownika biedronka1:
Cytat:Witaj
Tak fajnie piszesz na tym forum, wiec moze tez dolaczysz na nasze forum ogolnotematyczne ;
http://w-krainie-elfow.com/
Zobaczysz ze u nas tez poznasz duzo milych osob i od razu poczujesz sie jak u siebie Wink
Cieplutko pozdrawiam.
Laura
użytkownik, który nie napisał żadnego posta, dołączył na forum o 16:58 a o 17:10 dostałem wiadomość Undecided nóż się w kieszeni otwiera
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#5
Niech takie biedronki uważają lepiej na pająka: http://www.youtube.com/watch?v=iAkBnaCfuOw Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Dostałem dokładnie to samo co elephant. Faktycznie irytująca sprawa. Ale może skończy się na pojedyńczym "wyskoku".
Odpowiedz
#7
ja również to dostałem, nawet wymieniłem trochę korespondencji;d
Odpowiedz
#8
Pewnie każdy dostał :lol: ja też dostałem ten SPAM, ale pewnie nie ma co się tym przejmować
Odpowiedz
#9
Ja nie dostałem, ale pewnie do admina nie wysłali Big Grin

Myślę, że warto już skończyć się chwalić kto dostał a kto nie i czy sobie jeszcze pogadaliście czy nie, bo to właśnie jest prawdziwy spam.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości