Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niebezpieczna dziura na DR przy al. Sp. Pracy
#1
Dzień dobry.

Jadąc ostatnio przez Sp. Pracy, ścieżką od strony Decathlonu w stronę ul. Dożynkowej, spotkałem całkiem niezłą dziurę w ścieżce, tuż za wjazdem na stację Orlen. Dziura jest naprawdę spora, ma około 80 cm średnicy i głębokość - na moje oko - 40 cm lub więcej. Za dnia jest raczej dobrze widoczna, szczególnie kiedy jedzie się z dołu, w stronę Związkowej. Jeśli jedziemy od Związkowej, Olimpu, w dół - możemy się w ostatniej chwili nieźle zdziwić, kiedy przednie koło wpadnie nam w dziurę, a my wylecimy OTB na wjazd na stację Orlen.

Zrobiłem zdjęcia dziury, ale nie miałem czasu ich zrzucić na komputer. W najbliższych dniach zechcę powiadomić o tym fakcie odpowiednią jednostkę władz miasta. No chyba, że ktoś zdąży bądź zdążył to zrobić wcześniej - proszę wtedy o informację tutaj.


pzdr.
Odpowiedz
#2
Jeśli chodzi o dziurę przy studzience kanalizacyjnej to ona była już tam chyba w czerwcu - zgłaszaliśmy to, a firma odpowiedzialna trochę ją poprawiła. Nie będę jednak zdziwiony jeśli po ostatnich deszczach znów się tam zapadło, albo jeszcze w innym miejscu - w końcu ten odcinek ddr przy Sp. Pracy jest równo spartolony.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#3
właśnie o tę dziurę chodzi. przy studzience.
od czerwca jeździłem tamtędy i jej wcześniej nie widziałem. musiała się "pojawić na nowo" po ostatnich deszczach.

co do danego odcinka - zgadzam się - spartolony pięknie ;(
Odpowiedz
#4
Trzeba ochotnika który wpadnie tam i złamie obojczyk po czym złoży pozew. W ten sposób najszybciej dziurę załatają znając nasz aparat administracyjno-urzędniczy. :mrgreen:

Inaczej będzie ciągła spychologia...
Odpowiedz
#5
No właśnie miałem o niej napisać :-) zdjęć nie mam :-)

Wczoraj wieczorem jak jechałem sobie tamtędy, to właśnie w nią wjechałem, na szczęście mocno trzymałem kierownicę, to mi jej nie wyrwało z rąk i nie przewróciłem się, ale jest to dość głęboka dziura i bardzo niebezpieczna Undecided

Prędzej czy później ktoś sobie tam krzywdę zrobi, więc należałoby poinformować odpowiednie władze aby zostało to naprawione, niestety nie wiem do kogo kierować takie info...
Odpowiedz
#6
dziura już naprawiona, posypana piaskiem.
teraz można się najwyżej na piasku wywalić Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości