Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm
#11
Ale widzisz - książka była dla zwycięzcy a nie wylosowanego uczestnika ;-)
Odpowiedz
#12
73Wojtek wytłumaczę Ci na innym przykładzie...

Jesteś studentem, uczysz się najlepiej na uczelni, poświęcasz na to sporo czasu, nie ściągasz wszystko zdajesz w pierwszym terminie. Drugi student to leń i obibok który przechodzi na farcie. Koniec studiowania, masz najlepszy wynik na uczelni, jesteś geniuszem. Starasz się o pracę. Ty i ten drugi leń. Obydwaj w jednej firmie. No i prace dostaje ten drugi, który nie ma o niczym pojęcia. Chodził na studia żeby chodzić. I jak się czujesz?
Czy uważasz to za sprawiedliwe?
Odpowiedz
#13
73Wojtek napisał(a):Uważam, ze loteria fantowa jest fajną inicjatywą.

Powtórzę to jeszcze raz: Nie mamy nic przeciwko loteriom. Zapewne wszyscy się zgadzamy że, jest to dobry sposób na podniesienie frekwencji i miło jak każdy ma szansę przywieźć jakiś upominek z maratonu/wyścigu. Natomiast uważamy za patologię, sytuację gdy fanty w loterii są dużo bardziej wartościowe niż nagrody za zwycięstwo w wyścigu.

Wracając do porównań ze studiami. To jakby stypendia były przyznawane losowo, a nie za wyniki w nauce.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#14
Karcer napisał(a):Wracając do porównań ze studiami. To jakby stypendia były przyznawane losowo, a nie za wyniki w nauce.

tak, to jest lepsze porównanie :]
Odpowiedz
#15
to wybiera się ktoś?

może jakieś nowe ciekawostki na temat imprezy??Big Grin
wie ktoś może ile osób się zgłosiło?
Odpowiedz
#16
Na chwilę obecną jest ok. 40 uczestników. Zdecydowana większosć z Chełma. Zapraszam - błota ci u nas dostatek :mrgreen:
Odpowiedz
#17
to ja będę z kumplem Smile

trochę mało ludzi, a szkoda. Może forumowicze RL wsparli by imprezę podnosząc frekwencje, bo w sumie to impreza na naszym podwórku.
Przecież to nie XC którego każdy się boi.
Odpowiedz
#18
No właśnie Zapraszam na maraton, którego ja nazywam nawet rajdem. To 70 km po ciekawym terenie z czego ok. 30% to asfalt. Znajdą się tam podjazdy, zjazdy, piaski, kałuże male i duze :lol: Z tego co wiem to dzisiaj zgłosiło się całkiem dużo osób i pewnie nie będzie tak mało. No i prawdopodobieństwo zdobycia cennych nagród jest całkiem duże ;-) Trzeba będzie dobrze pilnować trasę bo trochę jest pokręcona i można się zgubić np. w lesie.. Ale podobno ma być dobrze oznakowana. Trochę ludzi też będzie na trasie do obstawy. Ponadto będą cztery bufety na rasie. A po zawodach gorący posiłek, myjka, nagrody dla najambitniejszych i losowanie. Zapraszam na start honorowy z pl. Łuczkowskiego w sobote o godz. 11:00, a ostry od Lasu Borek ok. 11:30. Pewnie PKP można bezproblemowo dojechać
Odpowiedz
#19
dużo tych piachów??
Odpowiedz
#20
Ja się wybieram pociągiem o 07:38 bo następny jest dopiero o 10:28
To przy okazji zwiedzę Chełm ... Tongue Jak ktoś chętny na wspólną podróż to zapraszam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości