Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hej hej:)
#1
hej ;-)

Witam wszystkich wielbicieli dwóch kółek Smile
Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam (dzięki Jurku za zaproszenie :-) )

Rowerem zazwyczaj podróżowałam po Podkarpaciu, a od niedawna dopiero odkrywam rowerowe uroki Lubelszczyzny...

Mam nadzieję, że niedługo dołączę do Waszych wypraw i że za Wami nadążę...

Pozdrawiam ciepło :-)
Monika
Odpowiedz
#2
Witamy w naszych skromnych progach i zapraszamy na ustawki :-) A tempa się nie obawiaj na pewno dasz radę. Średnio raz w roku gubimy uczestnika wyjazdu i na ten rok już limit wyczerpaliśmy więc nie masz się czego obawiac :-D
Odpowiedz
#3
dzięki :->

hmm.. no brzmi optymistycznie :lol:

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#4
Potwierdzam jest całkiem fajnie. Szczególnie jak jest kilku kierowników wycieczki to nigdy tak naprawdę nie wiadomo gdzie się dojedzie i czy piękna "autostrada" nie zamieni się w wielkie błotne łąki :mrgreen:

Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz
#5
Monika napisał(a):hej ;-)


Mam nadzieję, że niedługo dołączę do Waszych wypraw i że za Wami nadążę...

Pozdrawiam ciepło :-)
Monika

No to okazja trafia się już w sobotę. Jak pewnie zauważyłaś w propozycjach można przebierać :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
De5troy3r napisał(a):tak naprawdę nie wiadomo gdzie się dojedzie i czy piękna "autostrada" nie zamieni się w wielkie błotne łąki :mrgreen:

atrakcji nie brakuje jak widzę :-> super ;-)


Jurek S napisał(a):No to okazja trafia się już w sobotę. Jak pewnie zauważyłaś w propozycjach można przebierać :-D
ehh..wiem wiem... sady w okolicach Józefowa.. pedałowałam w ubiegłym roku z Kazimierza do Józefowa gdzieś w maju i naprawdę widoki i zapachy niesamowite.. ale niestety w ten weekend pracuje :-( Może dołączę na jakąś popołudniowo - wieczorną wyprawę w tygodniu..
Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#7
Dzień dobry wszystkim obecnym :mrgreen: Miło zasiąść w gronie lubelskich rowerzystów.
Odpowiedz
#8
Witaj, zapraszamy Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości