Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdejmowanie kasety
#11
a powiedz no Michale jak ci się tam kontra zakręcała - poszła bez-oporowo do blaszki kontrującej (tak dwoma palcami bez klucza) i dopiero kluczem dociągałeś powiedzmy na te kilka "kliknięć"
czy też może od początku szło dupnie i ciągnąłeś kluczem

- wydaje mi się że nakrętki kontrujące szosowe mają inny skok gwintu i może gdzieś na tym polu lipa wyszła

PS. nie to żebym wątpił że ktoś śruby przykręcić nie potrafi ale ostatnio w inżynierii przyszedł gość który w mocno drogich korbach pedały ukręcił Confusedhock:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#12
sżło bez problemu, dokręciłem max ze juz nie było słychac tego kilknięcia, a teraz ni cholery jeszcze spróbuje zastosować dźwignie wtedy moze pojdzie.
Odpowiedz
#13
Przedłużka na bat, przedłużka na klucz, do tego 2 osoby i nie ma "bata" żeby nie udało się odkręcić. Pracując w serwisie zdarzały się tak zapieczone nakrętki kaset że w 4 osoby trzeba było odkręcać...ale się udawało :lol:
Odpowiedz
#14
Dalem se spokój za 5 zł zdjęcie w serwisie.. Do tego centrowanie innego koła wszystko u Marcina Tuory myślę ze da rade
Odpowiedz
#15
Udało sie odkręcona została, choć we 2 kręcili na max i morał, że zakręcona jak cholera;d
Odpowiedz
#16
W innym rowerze miałem podobnie, zakręcone tak mocno, ale klucz i praca "nogą" załatwiły temat. Przyszła pora na kolejny rower i wymianę kasety oraz łańcucha.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości