Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 czerwca o 18.00 LKJ
#1
skoro valverne16 narobił apetytu i odjechał, to może tradycyjnie o 18 przy LKJ na krótki wypadzik gdzieś...
Odpowiedz
#2
Ja już się przebieram.
Odpowiedz
#3
No i objechaliśmy "standardowy standard" : zalew, Prawiedniki, Nowiny, Krężnicka, Zemborzyce i ścieżką do domu. Tempo trochę szybsze od rekreacyjnego (przynajmniej dla mnie), statystyki może poda Grzesiek, a oprócz nas jechał jeszcze Sebastian.
Dzięki i do następnego....
Odpowiedz
#4
A ja dzisiaj solo objechałam zalew bo moja kompanka z Dream Teamu :mrgreen: rozmyśliła się.
Odpowiedz
#5
Dzięki chłopakom za wyskok Smile
Wykręciliśmy ponad 50 kilometrów, ze średnią około 23.
Z Sylwkiem pojechaliśmy ścieżką koło Olimpu no i później kraśnickie zaliczyliśmy.
Do następnego Smile
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#6
Jak już yorki wspomniał tempo nie małe.

Ja z Grześkiem jeszcze śmignęliśmy w stronę Decathlon-u, następnie al. Racławickie, Kraśnickie, , Zana, Wileńską, Pagi, potem każdy w swoja stronę.

Wg. wskazań licznika przejechaliśmy 50km
avs: 22,2km/godz.
czas: 2godz.

Pozdrawiam
Sylwek
Odpowiedz
#7
Karola, mimo, że się nie spotkaliśmy, daję słowo, że wszystkie śmieci wędrowały prosto do kosza Smile
A Sylwka przepraszam za zmianę imienia.
Odpowiedz
#8
yorki napisał(a):Karola, mimo, że się nie spotkaliśmy, daję słowo, że wszystkie śmieci wędrowały prosto do kosza Smile
I tak trzymac :-D
Odpowiedz
#9
Karola napisał(a):A ja dzisiaj solo objechałam zalew bo moja kompanka z Dream Teamu :mrgreen: rozmyśliła się.

akurat :-P już nie powiem kto się rozmyślił, a potem znów namyślił, ale to już było za późno ... ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości