Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.09 g. 16:25 Decathlon Ciemięga
#11
Zebrał się grupa 10 osobowa i była to grupa bardzo sfeminizowana 2/8
Stad też szczególne podziękowania dla dziewczyn za przemiłe towarzystwo!!!
Dzięki także pozostałym za popołudniowe kręcenie
Trasa ulegała lekkim modyfikacjom
tdt: 34,8 km
av: 17,8 km/h wiec wyszło stanowczo więc od zakładanego
Vmax: 55,8 km/h
Całość zajęła 2:20 nie było wielkich przestojów z tego czystej jazdy 1:57
Odpowiedz
#12
Było bardzo fajnie, trasa naprawdę udana, powiedzmy, że było "rekreacyjnie" ;-) Dzięki Paniom i Panom za przyjemną jazdę. Do następnego :mrgreen:

EDIT:
Zapomniałem dodać statystyki...
- dystans: 48,3 km (łącznie z dojazdem do niebieskiego sklepu, a poza tym było parę nawrotów... :-P )
- czas: 2:26
- średnia: 20,5 km/h
- max: 62,8 km/h

W związku z powyższymi statystykami stanowczo zaprzeczam, jako bym jeździł szybciej, niż w planach było ;-)
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#13
Udana wycieczka. Tempo całkiem żwawe. Szczególnie zaskoczyła mnie Patkosia i Baja. Jechałyście na równo z facetami a nawet zostawiałyście innych w tyle, szacuneczek ;-) .

Dzięki za przyjemny wypadzik :-) .
Odpowiedz
#14
ja naliczyłem 9 osóbSmile

bardzo przyjemna ustawka...dzięki za wspólne kręcenie...dystans z dojazdem lekko ponad 70km
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#15
Peke napisał(a):ja naliczyłem 9 osóbSmile
Być może 9?
Mnie frekwencja zaskoczyła mocno pozytywnie :mrgreen:
Odpowiedz
#16
Dzięki za jazdę. Na prawdę fajna trasa. Sporo ciekawego terenu poznałem :] Nie spodziewałem się, że przy Ciemiędze jest taka fajna ścieżka :]
Odpowiedz
#17
bardzo dziękuję za miłe popołudnie. do zobaczeniaSmile
Odpowiedz
#18
Ja również dziękuję za wspólne kręcenie. Czasem warto sobie uświadomić, co to jest rekreacja :mrgreen: . Było bardzo sympatycznie.
No i witamy na pierwszej ustawce Koleżankę Pat(kosię) ;-) .
Trasa tutaj .
A dla mających wątpliwości co do stanu liczebnego, obok trasy, nad wykresami prędkość/wysokość jest zakładka "Photos", gdzie jest zdjęcie pod Dworem w Jakubowicach. Można sobie policzyć Wink
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
Ja również dziękuję za przemiłe towarzystwo. Super trasa, świetnie się bawiłam. Aaaaaa no i pozbyłam się w końcu tylnego, popsutego błotnika do którego miałam jakiś niezdrowy sentyment (wylądował gdzieś w okolicach wspomnianego bidona :mrgreen: ). To był mój debiut z R.L. i mam nadzieję, ze jeszcze będzie okazja wspólnie pokręcić :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości