Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.06 g 16:25 przy Dworku Grafa (Mocno warunkowa)
#1
Witajcie
Najpierw warunki:
Jeżeli będzie padać (nawet mżawka) nie jedziemy
Jeżeli skończy padać później niż o 14 nie jedziemy
Jeżeli będzie wiało tak jak dzisiaj nie jedziemy

Z założenia ma być to przyjemność (połączona z wysiłkiem), ale nikt nam za to nie płaci żebyśmy musieli to robić ;-)
Trasa:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=auototgzbrcucdlz
Start: 16:40
Dystans: około 38 km
Czas: Jak zwykle zarezerwujcie 3 - 4 h (na nieprzewidziane awarie i inne)
Tempo: takie żeby średnio wyszło 16,5 km/h
Wyposażenie:
Oświetlenie
Batonika, woda
Na wszelki wypadek peleryny przeciw deszczowe gdyby jednak coś w trasie wyskoczyło.

Ostateczna decyzja o wyjeździe 16.09 o g. 15:30
Jeżeli zrezygnuję, a ktoś zechce się podjąć poprowadzenia ustawki - niech się zadeklaruje wcześniej
Odpowiedz
#2
jak po robocie uda mi się przespać do ~13:30 to na pewno się zjawię...ale jak nie uda mi się przespać to niestety będę musiał zaplanować sobie drzemkę przed nocką więc nie będę mógł przyjechać...mam nadzieje że się wyśpię Smile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#3
Ja najprawdopodobniej będę o ile sprawnie uwinę się z powrotem z pracy i wyschną mi ubrania, bo właśnie zrobiłam akcję PRANIE :-D. A wiatr to chyba jednak będzie, ale o tej porze roku to już chyba tylko pozostaje znaleźć w nim coś pozytywnego. Może chociaż w jedną stronę będzie popychał do przodu.. :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Właśnie wróciłem z małego blotnego patrolu. Błota po lasach sporawo. Ale nawet jak będzie taka mżawka jak dziś, to powinniśmy dać radę.
Postaram się zdążyć na ustawkę (tym bardziej, że troszkę bliżej niz ostatnio ;-) ).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Spróbuję zdążyć. Rozumiem, że dajesz 15 minut na zbiórkę, bo ustawka o 16.25, a start o 16.40. Z reguły tego nie stosujemy. Godzina ustawki jest godziną wyjazdu z ewentualnym kilkuminutowym poślizgiem, ale tym razem mi pasuje :-D .
Gdyby mnie nie było nie czekajcie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Rozumiem, że dajesz 15 minut na zbiórkę, bo ustawka o 16.25, a start o 16.40.
Jak na wszystkich ustawkach, które zwoływałem. Po prostu jeżeli ma być rekreacja to żeby na dojeździe od razu nie "wyzionąć ducha" ;-) i w dodatku nie zdążyć.

Pat napisał(a):A wiatr to chyba jednak będzie, ale o tej porze roku to już chyba tylko pozostaje znaleźć w nim coś pozytywnego. Może chociaż w jedną stronę będzie popychał do przodu..

Rzeczywiście jeżeli kierunek będzie zgodnie z prognozami to nie powinniśmy mieć z nim wielkiego problemu :-)
Odpowiedz
#7
jednak nie przyjadę...nie wyspałem się jak trzebaSad
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#8
na 16.40 nie uda mi się zdążyć, ale jeśli ustawka się odbędzie, to zechcę dołączyć do Was gdzieś na trasie. możliwe, że nie sam, ale to jeszcze nie jest pewne. także... nie zmieniajcie trasy Smile
Odpowiedz
#9
Pytanie do organizatora. Na dołączonej mapce zaznaczone jest miejsce startu na starym moście Kalina. Ale rozumiem, że ustawka jak w tytule. I drugie pytanie, jezeli Mindex ma nas gonić to w którym kierunku jedziemy? Wg mapki Mełgiewska - Świdnik?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Jurek S napisał(a):Na dołączonej mapce zaznaczone jest miejsce startu na starym moście Kalina.
Będzie wygodnie pod dworkiem gdyż pojedziemy w kierunku Świdnika ulicą Mełgiewską. (przy okazji odpowiedź na drugie pytanie) :-)
Przepraszam za zamieszanie.
p.s. Patrząc na aurę to jednak nam sprzyja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości