Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.09.2010, 17.30, lkj, zalew
#31
ja również dziekuje za świetną wycieczke (dopiero teraz pisze bo miałam małą awarie internetu ;-) )
choć moje światełko nie było tak intensywne i bardziej jak batman jachałam przy pomocy innych świateł :lol:
to było super i ekstra :!: :!: Jeszcze raz dzieki za fajniusi leśny wypad.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#32
Ja też dziękuję wszystkim za wczorajszą wyprawę. Ze statystyk: circa 28 km przejechane, 1 zgubiona tylna lampka i być może nadwyrężony suport (dzisiaj zaczął znienacka porzężać) i refleksja, że szybsza jazda po lesie (a potem jazda po lesie w okolicach zmierzchu) to w moim wypadku niekoniecznie to, co tygrysy lubią najbardziej. Poza tym koniecznie lepsza lampa na przód, jeśli mam się kiedyś wybierać jeszcze na późniejsze przejażdżki.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#33
Dzięki za miłe towarzystwo i sympatyczną trasę! Wygląda na to, że to była moja...pierwsza lubelska ustawka z RL Smile Wspomnienia z pielgrzymki odżyły Smile Cieszę się, że mogłem spotkać znajome twarze, a także nowe. Stary Gaj mnie zachwycił, a trasa nad Zalew była pierwszą w tę stronę (zwykle pocinam od ośrodka rekr.)
Dystans zwiększony o parę km. ze Świdnika
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lxsbbnxebtdkdptv
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości