Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.09.2010, 17.30, lkj, zalew
#21
I ja może zdążęSmile

EDIT:

Zdążyłem i dziękuję wszystkim za przyjemną jazdę. Lajcik z elementami wyścigowymi na kolejnych ustawkach jak najbardziej wskazany ;-)

Pozdrawiam i do następnego :-D
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#22
Byłem i ja Big Grin
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#23
i ja też, i ja też :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#24
Widać, że jest w narodzie potrzeba rekreacji. :-D Zebrało nas się wg pobieżnych obliczeń (zabrakło Wieśka) ok 19 ludków w tym trzy Panie: Agnieszka, Patrycja i Ula. Tak naprawdę dzisiejszy wyjazd to z cyklu: "Dla każdego coś miłego" :-D . Hardcory śmigały tam i z powrotem po lesie i po drogach, a my sobie spokojnie jechaliśmy. Dzięki wszystkim za mile spędzony wieczór.
W naszej galerii parę zdjęć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#25
Dzisiejszy wyjazd dla mnie był 5/5 - miodzio! Czekam na kolejną propozycję wyjazdu, a postaram się przyjechać. Serdeczne dzięki za wypad dzisiejszego popołudnia.
Odpowiedz
#26
I dzięki z mojej strony również. Kilka fotek tutaj razem z trasą, choć zanim dojechałem na ustawkę kręciłem się trochę po mieście, stąd długość zawyżona.
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
Hej, dzięki wszystkim za super jazdę :-D . No i ten las.... Rozwalił mnie kompletnie... :mrgreen: super!
Odpowiedz
#28
I ja dziękuję mocno, pysznie się jechało. Trzeba nam pięknie pożegnać lato i powitać jesień - coby nam ta złota polska pani pozwoliła tak po tych lasach jeszcze nie raz, nie dwa! Smile
Odpowiedz
#29
Jurek S napisał(a):W naszej galerii parę zdjęć.

Hmmm czy tylko ja tak mam, że nie widzę zdjęć? Czy coś jest nie tak na picasie? A może jest inna bardziej utajniona galeria? ;-)
Odpowiedz
#30
Hmmm czy tylko ja tak mam, że nie widzę zdjęć? Czy coś jest nie tak na picasie? A może jest inna bardziej utajniona galeria? ;-)[/quote]

http://picasaweb.google.pl/Jerzy.Storcz ... 5975820018

Jest bardziej utajnona galeria Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości