aa potem to już nic nie piłem, co do skurczy ani razu mnie nie złapały dopiero na pace w samochodzie Mazovii gdy zginałem nogi
Gdyby nie ta guma byłoby bardzo dobre miejsce myślę ,że nawet w 150 bym się zmieścił ,bo mijałem osoby z 2 3 4 sektora;D aa tak to nawet nie wiem czy mnie sklasyfikują.
. Od 60km zaczęły łapać mnie skurcze, ale na metę wjechałem pełnym pędem


fotobiker napisał(a):...mam trochę fot z mety na mega więc piszcie numery to może akurat kogoś ustrzeliłem
