Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[28.06] Mazovia Lublin - www.RowerowyLublin.org
#31
Nawet cała ciężarówka lodów nie zastąpi mi dobrego miejsca ;/ Ale dzięki.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Ojjj nie można przeżywać ,będzie następny jeszcze lepszy start !!! Ja niby miałem szansę też na jakieś dobre miejsce aa skończyło się na honorowym finishu z prowadzeniem rowerka Wink Myślę,że gdyby nie ta guma podciągnąłbym jeszcze i do 170 miejsca bym się doczołgał.
Odpowiedz
#33
Sklasyfikowany zostałem na miejscu 294 z czasem 3:15:08 niestety gdyby nie guma i oczekiwanie na pomoc od Mazovii myślę ,że było by o pare pozycji lepiej Wink
Odpowiedz
#34
jedna rzecz mnie zaciekawiła

ten gość na zdjęciu http://img44.imageshack.us/img44/1749/dsc7955.jpg
nie jest prawie wcale ubłocony,jego rower również a dojechał na 31 miejscu w open z czasem 2.33 !!!

Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#35
kojarzę gościa - zapamiętałem go - akurat widziałem jak dojeżdżał na metę - faktycznie wyjątkowy czyścioch - biorąc pod uwagę tylko w jakim stanie był / i jest / odcinek zielonego szlaku w lesie - miejscami jak bagno :mrgreen:
Odpowiedz
#36
i jeszcze te wąskie slickowate opony :roll:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#37
holden napisał(a):i jeszcze te wąskie slickowate opony :roll:
- ale za to w pasie szeroki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#38
heheh jeśli on przejechał te trasę to ja bym chyba tez dała radę Tongue ... może się na przyszły rok wyrychtuję Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#39
to że przejechał to jeszcze nic ,ale w jakim czasie :mrgreen:
Odpowiedz
#40
może miał jakiś magiczny skrót, albo jest cyborgiem Tongue bo oprócz tego że jest nadzwyczaj czysty to na zmęczonego też nie wygląda ... cuda jakieś czyco Confusedhock: :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości