Ankieta: Czy uważasz, że uczestnicy Masy powinni mieć przepisowe wyposażenie roweru?
Tak uważam
Nie zgadzam się
Olewam temat
Każdy niech myśli o sobie
Róbta co chceta
Jeżeli ktoś chce wziąć udział w MK to może pomimo wszystko
Jeżeli ktoś chce wziąć udział w MK to może pomimo braku przepisowego wyposażenia swego pojazdu
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy MK powinna dążyć do przestrzegania prawa?
#61
cóż, wystarczyło schylić się i by nie zahaczyła Smile Ponadto, popytaj ludzi na tym forum, szczególnie tych, co jeżdżą z niemałymi prędkościami po lasach (także po ciemku), czy wielu osobom takie coś się przytrafiło. Osobiście mi, choć od kilku miesięcy pocinam wszędzie w kasku (również po lasach) jeszcze się nie zdarzyło daszkiem zahaczyć, a sam kask parokrotnie zabezpieczył moją fryzurę przed niechcianym "uczesaniem" nisko zwisającą gałęzią.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#62
Ja raz po założeniu kasku w domu w drzwi się nie zmieściłem i nieźle przydzwoniłem. Co do gałęzi, to uważam, że w kaskach się sto razy lepiej jeździ pomiędzy nimi. A kupiłem go dla tego, że jak przydzwoniłem głową w asfalt raz (jechałem z prędkością 14km/h i nie było żadnych krawężników, nierówności etc.) to dwa tygodnie leżałem w szpitalu. Dlatego polecam każdemu jeździć w kaskach. Zwiększają one nawet ośmiokrotnie czas uderzenia zmniejszając tym samym przeciążenie, a najgroźniejsze są nie otarcia, ale silne wstrząsy. W ogóle nad czym tu dyskutować?
Odpowiedz
#63
Mały OT

http://www.youtube.com/watch?v=wpOoVuwP ... re=related

Tak to każdy byłby widoczny na masie :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości