Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprowadzenie grupy na pożegnanie lata
#1
byli by jacyś chętni? trasa 100% asfalt...średnie tempo ~20km/h
trasa prowadzona krajówkami...czyli tak jakbyśmy samochodem jechali...krótki dzień jest teraz więc szkoda czasu na terenSmile

wiem że znacząca część ze stowarzyszenia jedzie na pożegnanie lata, ale może znajdą się jacyś chętni co mają sobotę wolną?

Pierwsze dojazd do Świdnika z grupą jadącą na pożegnanie lata...pożegnanie się z grupą i stamtąd byśmy od razu zaatakowali Kazimierz

może też tak być że ja przyjadę ze Świdnika do Lublina i z ustalonego miejsca można się wybrać tam

Jak się chociaż jedna osoba znajdzie to chętnie się wybiorę...inaczej zrezygnuje bo samemu nie będzie mi się chciało tyle jechaćSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#2
Kazimierz to bez sensu, przyjedź to pokażę ci jak dalej jechać żeby zrobić fajną pętelkę ;-) w zależności od czasu jakim dysponujesz.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#3
no właśnie nie chciałbym samemu jechaćSmile Kazimierz to takie zachęcające miejsceSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#4
Ja się wybieram, żeby odprowadzić grupę, ale raczej do Kazimierza się nie wybiorę. Raczej planowałem pojechać kawałek razem ze wszystkimi i potem wrócić do Lublina, tak, żeby wyszło ze 60 km.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#5
jakby co to i ja mogę pokonać te 60km łącznieSmile chyba że się znajdzie ktoś chętny na Kazimierz to wtedy tylko do Świdnika pojadęSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości