Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznaczenie miejsca ustawek ;)
#1
Dawno, dawno temu... Eee sorry to nie ta bajka :-P
Był piękny czerwcowy dzień, powietrze pachniało popołudniowym deszczem a słońce próbowało wyłonić się zza ciemno szarych chmur. Przeciągnąłem się leniwie i wyszedłem na mój piękny taras by zobaczyć mój piękny rower, gdy nagle spostrzegłem, że na całym rowerze pozostała mi ta straszna i brudna glinka po wczorajszym wypadzie.
Wróciłem do mieszkania i stwierdziłem: tak być nie może.
Po chwili namysłu stwierdziłem: przestało padać to moja jedyna okazja... Jadę nad zalew umyć rower po raz drugi, bo wczoraj za słabo się postarałem :-)
No to tak jadę sobie nad zalew zemborzycki umyć znów rower po wczorajszym grzebaniu się w błocie ;-) przy okazji zrobiłem jeszcze rundkę po lesie, zjadając przy tym trochę błota, ale co to dla mnie :-P
W drodze powrotnej kiedy już pochlapałem wodą o rower i umyłem co mogłem, moją uwagę przykuł napis w miejscu gdzie forumowicze robią wspólne spotkania: "Serwis Rowerowy Kunickiego 88" czy coś w tym stylu (napis ciekawie zrobiony) :-P i jak to mówią pomysły często tworzą się w głowie przez przypadek.
Pomyślałem sobie "fajnie ktoś wymyślił reklamę napisać farbą w sprey'u na murze"
I tak mi się przypomniał post Administratora, że trzeba by oznaczyć miejsce gdzie się spotykamy, a na tym starym budynku jest kawałek ściany pustej, gdzie można by za pozwoleniem właściciela oczywiście namalować logo tego forum lub coś w tym stylu.

Taki mi się w głowie pomysł wytworzył, ciekawe co o tym sadzicie ;-)
Odpowiedz
#2
Pomysł fajny, w przyszłym tygodniu coś wymyślę i będzie takie oznaczenie, że nikt nie będzie miał wątpliwości Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości