Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X Jesienne Marsze na Orientację. Stary Las k. Lublina, 23.10
#1
czołem! :-)

zapraszam serdecznie na najbliższa, inochodźcową Imprezę na Orientację.
Odbędzie się w sobotę, 23-go października 2010r.

Dwa etapy dla zaawansowanych, oraz etap dla dzieci i początkujących połączony ze szkoleniem.

A więc dla każdego coś dobrego!

szczegóły:
www.ino.lublin.pttk.pl

PS warto potrenować, bo 06.11.2010r. zamierzam przeprowadzić w Lasach Kozłowieckich zawody na orientację- piesze i rowerowe
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#2
Już dawno kusiło mnie spróbować takiej zabawy, więc pora wreszcie się odważyć i wystartować.

Mam tylko pytanie:
Według planu zakończenie dla początkujących przewidziane na godzinę 12:00. Jakieś większe opóźnienia nie są przewidywane? O godzinie 16 muszę stawić się na ślubie (nie swoim :-P ) 80 kilometrów od Lublina, więc muszę wiedzieć czy mam szansę obskoczyć obie imprezy jednego dnia.


P.S Jak się uda to może wreszcie w przyszłym roku na Skorpiona się odważę.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#3
W sekretariacie powiedz, że Ci się spieszy, i wystartujemy Ciebie w pierwszych minutach. 1,5-2 h na trasę Ci wystarczy. Najwyżej na oficjalne zakończenie nie zaczekasz.

A Skorpion... Przemyśl to dobrze, bo to ekstremum. Trzeba być bardzo dobrze przygotowanym- startuj więc w InO ile wlezie :-)
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#4
"Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem"...
Właściwie to "Przybyliśmy, zobaczyliśmy, zwyciężyliśmy" ponieważ na miejscu spotkałem Wieśka (który to rozpoznał mnie jako forumowicza RL) i wystartowaliśmy w dwuosobowym zespole. Współpraca układała się świetnie i udało się zająć miejsce na podium w kategorii dla początkujących. :mrgreen:

Zabawa była przednia, a do tego świetny trening przed Scorelaufem.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#5
Mnie tam nikt nie rozpoznał Tongue Ale mimo indywidualnych zmagań z krzakami i mapami udało się uplasować w pierwszej dziesiątce ;-)
Odpowiedz
#6
Pierwsze koty za płoty.
Dzięki Sebastian za cenne uwagi na trasie.
Piotrku... Poznanie kogoś to kwestia czasu - będziemy się częściej widzieć na ustawkach - nie będzie problemu z rozpoznaniem się ;-)
Odpowiedz
#7
Gratulacje za dobry wynik w pierwszym starcie. Mam nadzieję że startujesz na najbliższej imprezie.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości