Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.10.2010 So 12:03 Lukoil JPII
#11
ja i holden też jedziemy :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz
#12
Przyjeżdżam i powinna byc ze mną koleżanka. :-)
Odpowiedz
#13
No to dałem ciała dzisiaj :lol: !! Jestem pod LKJem jakoś 12.07 i myślę, pewnie już skład pojechał i jadę w kierunku zalewu, bo ten kierunek do głowy przyszedł mi najszybciej... cisnę daje z blatu ile wlezie, łańcuch iskrzy, smar się wytapia, tarcza prędkościomierza się zamyka po raz drugi... patrzę przede mną żadnego rowerzysty... hmmm myślę, zadzwonię do brata żeby sprawdził temat ustawki... I dopiero się okazało, że jednak start był z Lukoilu... :-P No więc dziś pętlę zrobiłem sam ale mimo to jechało mi się szatańsko dobrze.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#14
Ajjj.. Pawełek..., bo tak to jest.., ja zawsze powtarzam: jak najwięcej snu, jak najmniej balang i główka pracuje jak należy :-) .

Chciałbym tu, z tego miejsca, podziękować wszystkim Wam, Kochani moi, za wspólne kręcenie korbami, to miłe widzieć tyle znajomych buziaków :-) .
Odpowiedz
#15
...
Odpowiedz
#16
Szalona ustawka, dzięki. :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Hurrra :!:
W końcu w domu :mrgreen:
Dzięki za mile spędzony dłuuugi czas ;-)
Odpowiedz
#18
Ustawka przebiegała pod hasłem: "ile ludzi tyle dróg"

Dziękuję za rozruszanie starych kości ;-)
i jeszcze kilka fotek: http://picasaweb.google.pl/tomasz.tkt/2010Jesien#
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#19
Wielkie dzięki wszystkim za wspaniaaaaaałą jazdę!!!!!
W szczególności dziękuję:
Pawciowi za zorganizowanie super rekreacyjnej ustawki :mrgreen:
Arturowi , za cenne instrukcje i za to, że.....nie dał mi się zgubić :mrgreen:
Łukaszowi , za motywację werbalną i niewerbalną :mrgreen:
Bart, Holden.....fajnie, że byliście :mrgreen:
Ula do zobaczenia...miejmy nadzieję niebawem ;-)
Byłoby na tyle :-P ......do następnego....
...człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć tego, czego się boi, niżby zyskać to, czego pragnie
Odpowiedz
#20
Niespodziewanie długa ta rekreacja. :mrgreen: Dzięki za świetną wycieczkę i miłe zakończenie sezonu rowerowego. :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości