Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.10.2010, godz.14.00, lkj, Wojciechów
#1
Taka spokojna trasa na wczesne popołudnie. Pojedziemy przez Stary Gaj, Pawlin, czerwonym pieszym do Wojciechowa, a nad powrotem się pomyśli. Dystans ok 60-65km. Chyba jednak trzeba będzie wziąć lampki bo dzień już krótszy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ołkej, a więc przyjadę. Będę się przy okazji chwalił moim nowym nabytkiem. Ostrzegam- to PEŁNY KARBON.
:-D
edyt: chyba za bardzo wystrzeliłem w przód. Prawdopodobnie jednak mnie nie będzie.
Odpowiedz
#3
Będę :-)
Pogoda zapowiada się idealnie :-)
Odpowiedz
#4
Będę. Dam znać czy zdążę dojechać.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#5
Jadę.
[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Odpowiedz
#6
Spróbuję was po trasie gdzieś złapać. Ale patrząc na skład to chyba nie dam rady.
A w opisie było spokojna popołudniowa przejażdżka.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#7
I ja planuję być... 8-) mam nadzieję, że nadążę za wami ;-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#8
Nie czekajcie na mnie. Nie dam rady dojechać. :-(
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#9
Dzięki za przejażdżkę. Miło było w tak licznym peletonie.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#10
Powoli dochodze do siebie :-o . Czas chyba przejść do konspiracji i zacząć robić tajne ustawki :-D . Dzisiaj było trochę za szybko, nawet jak dla mnie :mrgreen: . Ale czemu się dziwić, najechało się hardcorów, żeby wymienić kilku, Żwirek, XTCuser, Paul67, Diablo, ókasz. Pewnie jeszcze kilku by się do nich przyznało :-D .
Ale traska całkiem przyjemna mimo, że do Wojciechowa dosyć mocno dmuchało nam w twarz, a i drogi polne były jak tarki bo rolnicy orali pola na równo. Trochę się rozpisałem, ale naszła mnie jeszcze jedna refleksja, że chyba normalni ;-) rowerzyści odstawili już swoje sprzęty na strych, a pozostali ci co pozostali :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości