Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[21.06] Otwarcie szlaku
#1
zapraszam na otwarcie kolejnego szlaku rowerowego w okolicach Lublina! :-D

Tym razem po Gminie Konopnica.

Otwarcie szlaku jest czescia wiekszej Imprezy - Dni Gminy; odbedzie sie ona w niedziele, 21.06.2009r.

Tym razem nie zaplanowano wspolnego, centralnie organizowanego przejazdu. Zachecam do skorzystania ze szlaku, i stawienia sie na lotnisku w Radawcu o godzinie 14.

Szlak zaczyna sie w Lublinie w dwoch miejscach: na skrzyzowaniu ulic Krasnicka i Raszynska, oraz na moscie na Bystrzycy na ul. Cienistej.
Szlak jest oznakowany technika malarska, i w ciagu kilku najblizszych dni zamontowane zostana urzadzenia szlakowe (schematy, drogowskazy, znaki etc.).
Wiecej o Imprezie i szlaku na http://www.konopnica.lubelskie.pl i mojej (wkrotce... ;-) ) http://www.juraszewski.pl
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#2
w ktorym radawcu... jak tam dojechac ? Tongue
jesli zdaze to sie pojawie Wink
Odpowiedz
#3
MrKolos napisał(a):w ktorym radawcu... jak tam dojechac ? Tongue
jesli zdaze to sie pojawie Wink
W linku znajdziesz mapkę szlaku, która powinna ci pomóc. Ten rodzaj mapki nie jest najlepszy, bo nie ma na niej naniesionych innych dróg (poza głównymi), które mogłyby być pomocne w orientacji. Jest za to na stronie mapka całej gminy Konopnica.
Dziwi mnie troszeczkę, że nie zaglądasz do podanych danych zanim zadasz pytanie.
Odpowiedz
#4
poza tym jak wół stoi że:
jurasz napisał(a):Tym razem nie zaplanowano wspolnego, centralnie organizowanego przejazdu. Zachecam do skorzystania ze szlaku, i stawienia sie na lotnisku w Radawcu o godzinie 14.

czytaj ze zrozumieniem, to że zaczęły sie wakacje nie zwalnia z myślenia
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#5
eh.... no to lece naprawic blad....
wszyscy miewamy okres przed zazyciem kofeiny [;

e: znow te literowki...
a klawiature zmienialem ponad 2 tygodnie temu...
Odpowiedz
#6
czołem Koledzy! :-)

się tak nie denerwujcie na siebie. Spokojnie :-D
W końcu rowerowanie ma służyć ogólnemu odprężeniu.

Niestety, nie dam rady na niedzielę przygotować szlaku na 100%. Miałem to zrobić dziś, ale deszcze to uniemożliwił. Nie ma więc drogowskazów, mapka tylko jedna (na Cienistej). Przykro mi, i przepraszam za to.

Proszę więc korzystać z zamieszczonego schematu. Szlak jest oznaczony techniką malarską, i powinien być przejezdny (jeśli wandale nie wkroczyli do akcji...). Drogowskazy, znaki etc. zamierzam zamontować we wtorek (pogoda!).

Udanych przejazdów!
pozdrawiam serdecznie
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#7
haloha! :-D
zdaje się, że na otwarciu z powodu braku grupowego przejazdu i nienajlepszej pogody było delikatnie mówiąc niezbyt wielu rowerzystów ;-)

Wczoraj zajrzałem raz jeszcze na ten szlak, od strony ulicy Cienistej, i jestem naprawdę zbudowany - nic nie zniknęło, nie zostało zniszczone, pomalowane. Oby tak dalej! Na Cienistej zrobił się już fajny węzeł szlaków (szlaki do Konopnicy i Niedrzwicy), a najpewniej będzie jeszcze większy, ale to jeszcze musi zaczekać :-)

Wczoraj także dowiesiłem jeszcze kilka znaków (działy się wcześniej dziwne rzeczy ze słupkami).

Mogę więc z czystym sumieniem zaprosić na w pełni sprawy szlak rowerowy! :-)
Jest nawet o nim opracowany folderek, do pobrania ze strony Gminy.

Garść informacji o szlaku na rozkręcanej
szlaki okolic Lublin
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości