Ankieta: Bydziesz Ty jechał na październikowej masie?
tak
nie
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 22-02-3430
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.10, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#51
Nie znam tej historii i nie wiem o co chodzi...
Przykro mi że takie zdarzenie miało miejsce ale Radzix89, piroman3518, na pewno nie należy się tym przejmować :-)

Ja tam jeżdżę po ulicy, czasem mnie kierowcy strąbią i zeklną, że jeżdżę rowerem po ulicy (hehehe) 8-)
A czasem jak jeżdżę po chodniku to też mnie przechodnie potrafią zwyzywać od debili i szaleńców (bardzo ciekawe) 8-)
Nigdy nie chciało mi się nawet zatrzymywać aby się odezwać, po prostu mam to gdzieś i jeżdżę tak jak uważam za słuszne i staram się przestrzegać przepisów.
Odpowiedz
#52
Radzix89 napisał(a):Sama masa fajna.
Niestety było jedno nieprzyjemne zdarzenie: Ze strony pewnych dwóch kolesi leciały w naszym kierunku ciągłe docinki na nas i nasze rowery BMW
Takie osoby zaniżają poziom masy.

Panowie, następnym razem splunąć, olać zakompleksionych gości i jechać dalej.
Ważne aby cisnąc przed siebie.

Mnie natomiast zwrócił uwagę kolega na rowerze z czerwonymi obręczami, bardzo szykownie :-)
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#53
Radzix89 napisał(a):ciągłe docinki na nas i nasze rowery BMW
A co to jest rower BMW?
Odpowiedz
#54
A to na przykład taki rower :-) :
http://www.v10.pl/BMW,prezentuje,nowy,r ... 31538.html

Kiedyś zostałem zwymyślany za jazdę... ścieżką rowerową i to własnym pasem. Na zasadzie, że z rowerem to na jezdnię :-P :-P .
W wakacje ze dwa razy zostałem wyśmiany przez innych rowerzystów za jazdę w kasku :lol: .


Takich ćwoków olewamy i tyle.
Odpowiedz
#55
mamut77 napisał(a):Kiedyś zostałem zwymyślany za jazdę... ścieżką rowerową i to własnym pasem. Na zasadzie, że z rowerem to na jezdnię .
A ja odwrotnie, zostałem zwymyślany za jazdę po jezdni na zasadzie "z rowerem to na chodnik". A wymyślający siedzieli w BMW :mrgreen: (ale nie bierz tego do siebie, to było auto ;-) ).
Olej to, szkoda czasu na dyskusję z buractwem.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości