Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy z ciuchami
#11
Jeżeli chodzi o krótkie spodenki to ja polecam jakieś Biemme na szelkach (z tych wyższych modeli). Sam mam jedne i są rewelacyjne - poprostu wkładka jest bardzo dobra. Tylko nie wiem jak to wygląda cenowo.
Odpowiedz
#12
transf napisał(a):Jeżeli chodzi o krótkie spodenki to ja polecam jakieś Biemme na szelkach (z tych wyższych modeli). Sam mam jedne i są rewelacyjne - poprostu wkładka jest bardzo dobra. Tylko nie wiem jak to wygląda cenowo.
Potwierdzam Biemme są rewelacyjne. Pamiętam jak w zeszłym roku ktoś z osób dzisiaj je chwalących je krytykował ale najważnieszje, że zmienił zdanie :-D Ale jest jedno małe ale. W tym roku przynajmniej w damskich modelach zmienił się rodzaj wkładki i nie jest ona już taka dobra jak była w modelach zeszłorocznych (testy robiłam na własnym tyłku :mrgreen: krótkie z 2008 i spodenki 3/4 z 2009 i te pierwsze są zdecydowanie lepsze). Oba modele mam bez szelek bo ja jakoś nie mogę się do nich przekonać.
W tym sezonie bedę testować krótkie spodenki Rogelli :-)
Odpowiedz
#13
KermitOZ napisał(a):kupowałem gatki Biemme u Witeski
co to jest ta Witeska?
Odpowiedz
#14
kupiliśmy dzisiaj gatki biemme właśnie u witeski za 79 pln ;o na alledrogo nie schodzą poniżej 100 chyba, więc interes przedni Smile a witeska to sklep rowerowy na peowiaków 10.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#15
potwierdza. U Witeski zamawiałem kurtki rowerowe 2 na jesieni i ceny niższe niż na stronie dystrybutora na Polskę. Wybrałem sobie co chciałem i mejlowo się dogadałem z Jarkiem ze sklepu i tylko odebrać poszedłem (całkowite lenistwo :d)

witeska --> witeska
dystrybutor --> rower+sport
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości