Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze "U"- kształtne stojaki rowerowe w Świdnik
#1
Z przyjemnością informuję że około trzy godziny temu w Świdniku zostały zainstalowane pierwsze "U"- kształtne stojaki rowerowe, które spełniają wymagania użytkowników i sa w pełni bezpieczne! Nie wiesz czemu? Kliknij!

Stojaki pojawiły się przed sklepem budowlanym "TARMAP" na ulicy Racławickiej 6 (naprzeciwko Stokrotki) Jest to jednocześnie druga firma w województwie, która we własnym zakresie postawiła "bezpieczne" stojaki.

Gratulujemy firmie i Świdnikowi Smile

Foto zrobione tuż po instalacji:
Stojaki
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
Michał przyznaj się... zainstalowaliście je przed waszym sklepem dla mnie, bo szefostwo miało dość wprowadzania roweru do środka... Wink
Odpowiedz
#3
michalbrodowski napisał(a):Stojaki pojawiły się przed sklepem budowlanym "TARMAP" na ulicy Racławickiej 6 (naprzeciwko Stokrotki) Jest to jednocześnie druga firma w województwie, która we własnym zakresie postawiła "bezpieczne" stojaki.

Paaaanie, nie mów że mój pracodawca był pierwszym w naszym województwie który takież stojaki postawił ;P
(Sam koordynowałem akcję "stojakową" Smile )
Odpowiedz
#4
I tak nie zostawię roweru przed sklepem :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Kuba napisał(a):Michał przyznaj się... zainstalowaliście je przed waszym sklepem dla mnie, bo szefostwo miało dość wprowadzania roweru do środka... Wink
Stojaki są dla mnie Tongue To nie jest oczywiste? Smile

Joseph napisał(a):Paaaanie, nie mów że mój pracodawca był pierwszym w naszym województwie który takież stojaki postawił ;P
To czemu się nie chwalisz? dawaj foty Smile W takim razie TARMAP jest trzecią znaną mi firmą Smile

fantasmagoria_8 napisał(a):I tak nie zostawię roweru przed sklepem :mrgreen:
Eh... niektórym to nigdy nie dogodzi Wink

Wstawiam foty wykonane za dnia:
foto one
foto two
foto three

Docelowo stojaki mają być także monitorowane kamerą.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
fantasmagoria_8 napisał(a):I tak nie zostawię roweru przed sklepem :mrgreen:

Zawsze możesz nie iść do sklepu. Tongue
Odpowiedz
#7
michalbrodowski napisał(a):Wstawiam foty wykonane za dnia:
foto one
foto two
foto three


No ładnie, ale z tym chaosem reklamowym to moglibyście coś zrobić ;P
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#8
michalbrodowski napisał(a):To czemu się nie chwalisz? dawaj foty Smile W takim razie TARMAP jest trzecią znaną mi firmą Smile
Ostatnimi czasy byłem w Puławach, ponadto miałem kompakta pod ręką:
[Obrazek: 99665839.jpg]

[Obrazek: 13431960.jpg]
Budowlańce się nie do końca popisali, montując stojaki w sposób taki że tylko w połowie można go wykorzystać, ale jest. (Podobnież strasznie narzekali że siakieś takie dziwne, a nie porządne 'wyrwikółka', i chyba szkołę montażu z wyrwikółek zastosowali.)
Puławy, ul. Cichockiego 13.
Odpowiedz
#9
Joseph napisał(a):Budowlańce się nie do końca popisali, montując stojaki w sposób taki że tylko w połowie można go wykorzystać, ale jest.
Ja bym powiedział, że tragedia wykonanie Smile No ale może się czepiam.. W każdym bądź razie są i to jest najważniejsze.

Ja mogę dodać od siebie że od dwóch tygodni stojaki pod TARMAP-em są pod całodobowym monitoringiem Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#10
Co się czepiać budowlańców skoro wielu rowerzystów uznaje wyrwikółka za normalne a U za nienormalne Wink
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości