Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jogging
#1
Czy ktoś z rowerzystów biega jesienno-zimową porą? ja sobie ostatnio czasami truchtam bardzo lajtowo wieczorami (na rower mi za zimno) w towarzystwie empetrójki, ale jeżeli ktoś ma ochotę to możemy połączyć siły
na początek proponuję świński trucht w wymiarze 30 minut plus rozciąganko
dawać znać na PW albo tutaj 8-)
Odpowiedz
#2
Magda, jak nie znajdziesz towarzystwa, to jeżeli będziesz tylko chciała, mogę równolegle z Tobą się przemieszczać ale w aucie, mogę Ci herbatę z termosu podawać, ciastka, co tylko będziesz chciała, a i jak będziesz czuć że się zacierasz to w trymigach odwiozę Cię do domu :-).
Odpowiedz
#3
hehe, Bart, jaka miła propozycja, szczególnie ciastka brzmią kusząco :mrgreen: najbardziej lubię takie z dynią .... ale nie wiem czy ten samochód da radę nak...... w kółko po bieżni, może wylecieć z zakrętu, jeżeli nie jest smartem :-?
Odpowiedz
#4
Magda ja na twoim miejscu to bym się jeszcze porządnie zastanowił z tym bieganiem... Nie wiem czy wiesz, ale bieganie obciąża kolana i jest niewskazane dla rowerzystów. Trenerzy zabraniają biegać kolarzom, a poza tym to nikt do biegania się nie zgłosił...
Ja Ci proponuje pograć w tenisa stołowego, akurat przypadkiem szukam chętnych Smile to jak? Big Grin
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#5
Wiesz może, gdzie w Lublinie można w tenisa stołowego pograć (na normalnych stołach), żeby tanio w miarę wyszło? Smile
Odpowiedz
#6
biegam wieczorami

michalbrodowski napisał(a):bieganie obciąża kolana i jest niewskazane dla rowerzystów
jazda rowerem też i nie jest wskazana biegaczom
Odpowiedz
#7
michalbrodowski napisał(a):Nie wiem czy wiesz, ale bieganie obciąża kolana i jest niewskazane dla rowerzystów. Trenerzy zabraniają biegać kolarzom, a poza tym to nikt do biegania się nie zgłosił...
Ja Ci proponuje pograć w tenisa stołowego, akurat przypadkiem szukam chętnych Smile to jak? Big Grin

hyio napisał(a):jazda rowerem też i nie jest wskazana biegaczom

panowie, owszem jazda na rowerze z bieganiem się gryzie, ale na poziomie zawodowym, na poziomie amatroskim (nawet tzw. ambitnego amatorstwa ;-) ) nie ma to kompletnie żadnego znaczenia

a propos kolan - biegałam ponad dwa lata dosyć sporo (to było jakiś czas temu) na dystansach od dychy do 42 km, nigdy nie miałam problemów absolutnie żadnych z kolanami, więc to bujda i mit, kwestia butów i podłoża po którym się biega :mrgreen:

a towarzystwo się znajdzie, tylko musiałabym wrócić do formy bo na razie to za towarzystwem nie nadążę :roll: ale nic to, na szczęście bozia stworzyła empetrójki, więc jakoś dam radę

dzięki za zaproszonko tenisowe, ale nie skorzystam bo to dopiero rozwala kolana !!! podskakiwanie dookoła stołu przez godzinę już nie mówiąc o nadgarstkach i łokciach ... :-P

chyba skończy się na tym że wybiorę się na łyżwy :mrgreen: ...
Odpowiedz
#8
michalbrodowski napisał(a):Magda ja na twoim miejscu to bym się jeszcze porządnie zastanowił z tym bieganiem... Nie wiem czy wiesz, ale bieganie obciąża kolana i jest niewskazane dla rowerzystów. Trenerzy zabraniają biegać kolarzom, a poza tym to nikt do biegania się nie zgłosił...
I tu się nie zgodzę... Bieganie w okresie jesiennym jest nawet wskazane bo trzeba odpocząć przez jakiś okres od roweru ,żeby dobrze przygotować się na sezon. A w sezonie tak jak napisałeś jest zabronione.
Odpowiedz
#9
Wawerka napisał(a):biegałam ponad dwa lata dosyć sporo (to było jakiś czas temu) na dystansach od dychy do 42 km
No ładnie, biegałaś Magda w maratonach i szukasz ludzi na forum, żeby padli podczas biegania z Tobą? :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
mariox napisał(a):No ładnie, biegałaś Magda w maratonach i szukasz ludzi na forum, żeby padli podczas biegania z Tobą? :mrgreen:

no właśnie chodzi o to, że to było strasznie dawno, u mnie z formą teraz kiepskawo, zaczynam po tej kilkuletniej przerwie praktycznie od zera (tak jak pisałam 30 minut świńskiego) więc obiecuję że nikt przy mnie nie padnie :roll: ewnetualnie ja przy kimś ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości