Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis Stołowy
#81
Bez zapraszania pograłem z Januszem tylko.Było dużo piłek górnych,dużo odbiorów dużo przeprosin za to że piłka po siatce lub kant stołu się ocierała.Oba zadowoleni jesteśmy z dnia dzisiejszego.Może po niedzieli ktoś z RL się skusi pograć. :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#82
Gramy w środę o 18tej?Mam nowe piłeczki;-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#83
Siema! Odświeżam temat. 9 listopada mam turniej (amatorski ) a nie grałem w pingla już z półtora roku :/ Szukam jakiegoś partnera co by się rozegrać trochę przed tym turniejem, tak lajtowo ze 3 razy po 2 godzinki w październiku. Proszę o szybki kontakt. Gralibyśmy pewnie na KUL'u. chyba że ktoś ma inną propozycję. Pozdrawiam Smile
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące."
Odpowiedz
#84
Hej,

Jestem zainteresowany. Czy coś się dzieje w temacie?

Radek
Odpowiedz
#85
Tak dzieje sie,piłka w grze.....poodbijał bym
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#86
To jak byli by chętni na tenisa stołowego?Może w tym tygodniu coś by wyszło,jutro podzwonię co i jak,na KUL przy Al.Kraś.Dam znać.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#87
Tak jak myślałem że będzie tłok w postach,ale obiecałem Bartkowi pierwszeństwo w grze.Także zagramy pierwszy mecz obaj,potem według listy zgłoszeń w temacie.Obiecuję że każdy zagra z każdym w tym sezonie...





P.S.sala wolna w łikendy,jeden stół 1h ,14 pln.Trzeba tylko wcześniej rezerwację zrobić.Będę informował kto z kim i kiedy.Do zobaczenia przy stole,pozdrawiam


Co się stało,kto skasował posty,zostały tylko moje :oops:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#88
Ja to nie wiem, zasypalo nas, siedzimy w iglo i czekamy co dzien przyniesie, nie wiemy kiedy zejdziemy do cywilizacji.
Ludzie o slabych nerwach niech scisza ---> https://youtu.be/hbq1UP2j-Pk
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#89
Idziesz do chińczyków po korepetycje w tenisa....
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości