Strony (2): 1 2   
holden   18-06-2009, 16:50
#1
Będę

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Bart   18-06-2009, 17:23
#2
chciałbym być Cry
PrażonyRabarbar   18-06-2009, 17:37
#3
Nie obiecuje, ale wczoraj nie jeździłem, przedwczoraj chyba też nie, więc wypadało by dzisiaj ruszyć dup...ko:-)
Paweł K.   18-06-2009, 21:40
#4
Dzisiaj na ustawkę, o której mowa wcześniej goniłem jak... Tommy Lee Jones w Ściganym :lol: , ale przy Jana Pawła spotkałem kolegę i jak się zagadaliśmy to już nijak było gonić grupę, bo i nie wiedziałem co planujecie, a i kontaktu zbytnio nie miałem, sam więc wykręciłem dwa kółka wokół zalewu i wróciłem do domu.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
truskafka   18-06-2009, 21:54
#5
ja dziś z kolegą ustawiłam się pod tesco skąd pojechaliśmy kraśnickimi do wojciechowskiej dalej lipniak vel szerokie , uniszowice, motycz, kozubszczyzna, konopnica, desant przez al. kraśnicką dalej ścieżką wzdłuż JP później janowską, z pół kilometra wzdłuż torów po kamieniach (bo truskafka podawała trasę Tongue) później starym gajem i wyjechaliśmy w okolicach pętli autobusowej na JP, no i później juz do domku ściezka w kierunku krasnickiej, ... ekstra się jechało tylko trochę dużo górek Big Grin rekordowa prędkość 47,4 km/h bez kręcenia a dystans 36 km ... przyzwoicie

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
szymek_sq   19-06-2009, 02:49
#6
następnym razem wymiana numerów telefonowych na początku. Choć i tak uzyskany wielkim wysiłkiem intelektualnym i manualnym uczestników numer nie zdał się na wiele tym razem :/

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
kristoferson   19-06-2009, 16:48
#7
ja wczoraj tez kręciłem troche ale szosówką i dlatego nie stawiłem sie na ustawce, mi wyszło 72km. jak ja jechałem na traskę ścieżką rowerową to spotkałem waszą grupę z ustawki jak pędziliście juz chyba z powrotem. Powinniście jechać torche ostrożniej na ścieżce, a szczególnie gdy jest tak zatłoczona jak wczoraj, mało na mnie nie wpadliście, hamowałem z piskiemWink Ciekawe czy w ogóle mnie poznaliście... :->
PrażonyRabarbar   19-06-2009, 23:03
#8
kola napisał(a):Jeden uczestnik gdzieś w międzyczasie zaginął. Po wielominutowym oczekiwaniu na niego i próbach dodzwonienia się, ruszyliśmy w dalszą drogę.

No ale nadal nie wiemy co się stało z zaginionym w akcji :?:

Ktoś wie :?:

kristoferson napisał(a):mało na mnie nie wpadliście, hamowałem z piskiemWink

Ja też sobie nie przypominam żeby taki fakt miał miejsce, tylko, że ja toczyłem się z tyłu, a z przodu 3 wylajtowanych przecinaków z chyba 45km/h :roll: :-P

Ale trzeba przyznać, na ścieżce tłoczno i Panów mundurowych na bajkach też sporo.
Nawet jeden z naszych dostał pouczenie za przejazd na rowerze przez przejście dla pieszych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U mnie też nabiło 50km.

Pozdrawiam
Sylwek

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
szymek_sq   20-06-2009, 09:37
#9
wiem o którą sytuacje chodzi, faktycznie niebezpieczne to było mocno :/, szczerze to nie pamiętam czy coś takiego zrobiłem kiedyś na ścieżce. Ja byłem ten drugi.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
holden   20-06-2009, 09:50
#10
a ja byłem pierwszy i była spora odległość (jak dla mnie) między mną a kolegą z przeciwka, kolega zostawił ślad około metra i zatrzymał się prawie w miejscu więc jego prędkość też nie była wielka (a co za tym idzie czas do domniemanej kolizji gdyby nie hamował był spory) i nie widziałem zagrożenia kolizją, no ale możliwe że jestem nieobiektywny ;-)

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.