Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy reklamy i jedno pytanie (politycne)
#11
Cytat:W sierpniu 2010 ruszyła kampania koalicji „Masz głos, masz wybór”, zachęca do kandydowania oraz głosowania w nadchodzących wyborach samorządowych.

Celem kampanii „Masz głos, masz wybór” jest zwrócenie uwagi Polaków na nadchodzące wybory samorządowe i uświadomienie im, jaki mają wpływ na codzienne życie w lokalnej społeczności. W końcu to od wybranych przez obywateli radnych, burmistrzów, wójtów, prezydentów zależy otaczająca ich rzeczywistość.
Źródło: http://www.maszglos.pl/o_akcji.php

Cytat:Organizacje wchodzące w skład koalicji:

Centrum Edukacji Obywatelskiej, Forum Europejskie przy Centrum Europejskim UW, Fundacja im. Stefana Batorego, Fundacja FOR, Fundacja Projekt: Polska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Interactive Advertising Bureau Polska, Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej, Izba Wydawców Prasy, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, PKPP Lewiatan, Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, Stowarzyszenie Prasy Lokalnej, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Związek Firm Public Relations.

Koalicję wspierają: Albert Lumberjacker, Dom Mediowy MEC, Millward Brown SMG/KRC.

Akcję społeczną „Masz głos, masz wybór” organizują Fundacja im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów.

Akcja jest współfinansowana ze środków Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe
Źródło: http://www.maszglos.pl/o_akcji.php
Odpowiedz
#12
http://www.mtbnews.pl/content/view/2373/1/

Czy prezydent Wasilewski (PO) choć trochę starał się sprowadzić w/w firmę do lubelskiej strefy ekonomicznej?
Pytanie kieruje do qavtana bo widzę, że masz w podpisie "Prezydent Żuk"(PO), więc jak jesteś pewny wygranej Żuka to zapewne masz dobre kontakty z lubelską PO.
Myślisz, że mieszkańcy Lublina kolejny raz dadzą się nabrać na obiecanki PO?
Nawet wg. Gazety Wybiórczej Wasilewski(PO) to jeden z najgorszych prezydentów.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#13
OFFTOP (tak jak i pytanie Rabarbata, tak i odpowiedź)

Nie mam dobrych kontaktów z lubelską PO (tak samo jak z innymi partiami). Mam nadzieję, że Lublinianie nie dadzą się nabrać na obiecanki (kogokolwiek).
Nie mam pojęcia jakie firmy były zapraszane do lubelskiej strefy ekonomicznej.

Według mnie Krzysztof Żuk jest najlepszym kandydatem na urząd prezydenta Lublina, jego wygranej nie jestem pewien.
Chciałbym, byśmy wybierali ludzi w oderwaniu od list partyjnych. Żałuję, że w wyborach samorządowych komitety wyborcze tworzą partie. Ubolewam nad partyjniactwem w Polsce.
Szydzę z reklam 'Nie robimy polityki, budujemy...' uważam, że PO g***o zbudowała. Zawiodłem się na nich, nie ma afer, ale lepiej specjalnie nie jest.
Odpowiedz
#14
Mam wrażenie (może mylne) że kilka osób usilnie stara się związać tę kampanię z PO. Ale w tych reklamach nie ma nic o PO. Co z tego że reklama jest manipulacją? Czujesz się zmanipulowany do pójścia na wybory? Ja bez tej reklamy uważam że na wybory powinno się chodzić bo to jest zgoda lub jej brak na to co się będzie działo. Niepójście na wybory to stwierdzenie "mi wszystko jedno" nie licząc osób które akurat pójść nie mogły.

Jeśli chodzi o kandydatów to nie jest wątek od tego ale ja bym na waszym miejscu nie przekreślał kogoś za to że jest z tej samej partii co poprzedni prezydent. I w ogóle nie przekreślał bym kandydata za to że jest z partii X. No ale to wasza sprawa.
Ja mam nadzieję że w Lublinie wygra prezydent, który będzie umiał się komunikować z władzami Świdnika oraz województwa i będzie łatwiej o jakieś przemyślane wspólne ruchy ze względu na to że buduje się lotnisko, ma się budować obwodnica i wiele inwestycji trzeba będzie wspólnie przeprowadzić.
Odpowiedz
#15
NIC podobnego!
Chciałem zwrócić waszą uwagę na pewne "chamskie' fakty.
Nie jest celem skakanie na dana partię!

pozdro
Odpowiedz
#16
kenubi jeśli mówisz o tych linkach które wysłałeś to się domyślam że nie skaczesz na konkretna partię, bo chyba wszystkie rządy od 1990 roku lały na energetykę (na początku lat 90 zaprzestano budowy elektrowni atomowej w Żarnowcu z powodu protestów ludności). Ostatnio dopiero pojawiają się jakieś rozmowy o elektrowni atomowej (w 2005 roku deklaracje że "trzeba zbudować", no i ostatnie lata znów deklaracje ale bardziej konkretne o lokalizacjach itp.).
Nie wiem czy to była kwestia zwyczajnej niechęci do zajmowania się problemami czy brak kasy czy obawa że zaczną się protesty. Bo wiadomo że jak Polak może protestować to będzie protestował (czy chodzi o elektrownie atomową, wiatrową, o spalarnie śmieci czy choćby o ośrodek opiekuńczy albo bloki socjalne).
Energetyka to zamiatany pod dywan problem każdego rządu od roku 1989 do obecnego.
Leśnictwem się nie interesowałem nigdy, więc się nie wypowiem.

Ale tak w ogóle co to ma do rzeczy podczas wyborów samorządowych?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości