Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy reklamy i jedno pytanie (politycne)
#1
W TV widziałem trzy (wspólne) reklamy, coś w ten deseń:
1/ Chcesz mieć lepsze drogi - idź na wybory
2/ 3 miesiące wybór opon - lepsze bezpieczeństwo na drodze
3/ 3 miesiące wybór plecaka - bezpieczny powrót dziecka na drodze

Pytanie do lepiej zorientowanych politycznie.

Jaka partia chwali się obecnie rozwojem dróg?

[edit] Ewentulanie czy ktoś zauważył z jakich środków sponsorowana jest ta reklama - może jest nazwa parii?
Odpowiedz
#2
A ja tak przekornie powiem, iż wcale nie jestem pewien, czy chce jeździć po lepszych drogach :-P :-P :-P . Czy to rowerem, czy to samochodem.
A to dlatego, że zauważam ciekawą zależność; im równiejszy kawałek asfaltu, tym średnia prędkość jadących bliższa prędkości dźwięku.
Potem odbywa się mniej więcej taką rozmowę:
"Ale zauważyłeś, że właśnie przelecieliśmy przez przejście dla pieszych? Z pieszymi na nim?"
"Jakie przejście? Jacy piesi??".
Odpowiedz
#3
http://www.youtube.com/watch?v=DprRqWNSXFs

To nie jest partia tylko NGO http://www.facebook.com/maszglos www.MaszGlos.pl

To po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach.
Odpowiedz
#4
OK. znalazłem przypadkiem.
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... tcount=483
qavtan
"To po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach."
Z gotową (taką samą w trzech odcinkach) sugestią? To ja jestem hobbitem.
Odpowiedz
#5
qavtan napisał(a):To po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach

Taaaa, Polska jest rajem podatkowym, a na Lubelszczyźnie brakuje rąk do pracy.
qavtan naprawdę wierzysz, że to jest po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach?

Pula kasy do zgarnięcia jest naprawdę duża, zaj...e duża, aby ktoś tak sobie wyłożył kaskę na tego typu spoty w TV, a czas reklamowy nie należy do tanich.

kenubi jeśli Ty jesteś hobbitem to ja jestem ogrem :-D
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#6
PrażonyRabarbar napisał(a):qavtan naprawdę wierzysz, że to jest po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach?

Pula kasy do zgarnięcia jest naprawdę duża, zaj...e duża, aby ktoś tak sobie wyłożył kaskę na tego typu spoty w TV, a czas reklamowy nie należy do tanich.

kenubi jeśli Ty jesteś hobbitem to ja jestem ogrem :-D
Sylwek, jeśli odwołujesz się do wiary, to każdy ma prawo wierzyć w co chce, a jeśli coś insynuujesz, to mam nadzieję, że masz na to dowody.
Jak dla mnie temat, który prowadzi donikąd.
Chcecie poruszać tematy ważne, a odwołujecie się do fantastycznych postaci sugerując, że poruszane w reklamach tematy są z Księżyca. Umówcie się wspólnie na jakiś film i poprzeżywajcie wspólnie, przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek.
Chciałoby się ten okres przedwyborczy przeżyć w sposób spokojny, ale nie da się - ktoś się znajdzie, który będzie się dokopywał do "drugiego dna" i przekonywał innych, że pisane jest coś między wierszami.
Jestem w stanie i w waszą teorię uwierzyć ale wolałbym, aby opowiadając "coś", nie sugerować "czegoś", co powstało jedynie w waszej wyobraźni.
Dla rozładowania atmosfery: KMN
Odpowiedz
#7
PrażonyRabarbar napisał(a):
qavtan napisał(a):To po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach

Taaaa, Polska jest rajem podatkowym, a na Lubelszczyźnie brakuje rąk do pracy.
qavtan naprawdę wierzysz, że to jest po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach?

Pula kasy do zgarnięcia jest naprawdę duża, zaj...e duża, aby ktoś tak sobie wyłożył kaskę na tego typu spoty w TV, a czas reklamowy nie należy do tanich.

kenubi jeśli Ty jesteś hobbitem to ja jestem ogrem :-D

No to do czego ma ta kampania zachęcać? Wszakże nie masz w niej informacji o jakiejś konkretnej partii, więc korzyść odnieść mogą wszystkie. A jeśli nie zachęca do głosowania, to do czego? Kupna opon i plecaka?
Odpowiedz
#8
Wieśko napisał(a):Sylwek, jeśli odwołujesz się do wiary, to każdy ma prawo wierzyć w co chce, a jeśli coś insynuujesz, to mam nadzieję, że masz na to dowody.

qavtan naprawdę uważasz, że to jest po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach?

Teraz lepiej?

Wieśko napisał(a):jeśli coś insynuujesz, to mam nadzieję, że masz na to dowody.

Tak, obecny jeszcze prezydent Wasilewski obiecywał np. tunel pod Racławickimi przed wyborami, aquapark, budowa nowoczesnego stadionu...

Wieśko napisał(a):Jak dla mnie temat, który prowadzi donikąd.


Więc temat należy skasować.

Wieśko napisał(a):Chcecie poruszać tematy ważne, a odwołujecie się do fantastycznych postaci sugerując, że poruszane w reklamach tematy są z Księżyca. Umówcie się wspólnie na jakiś film i poprzeżywajcie wspólnie, przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek.

Nie mam takiej potrzeby.

Wieśko napisał(a):Jestem w stanie i w waszą teorię uwierzyć ale wolałbym, aby opowiadając "coś", nie sugerować "czegoś", co powstało jedynie w waszej wyobraźni.

To nie teoria tylko logika, patrz zdanie o Wasilewskim i jego budowach tunelu, stadionu w jego wyobraźni.
Dlaczego miałbym głosować na Żuka (PO) skoro obecny prezydent też jest z PO.
Sejm, senat, Prezydent PL-PO
Samorządy lokalne z PO?
Nie za dużo jak na jedna partię?
Monopol chyba nie jest okey?

Wieśko napisał(a):Dla rozładowania atmosfery: KMN

Wolę Egidę :->

Kuba napisał(a):No to do czego ma ta kampania zachęcać? Wszakże nie masz w niej informacji o jakiejś konkretnej partii, więc korzyść odnieść mogą wszystkie. A jeśli nie zachęca do głosowania, to do czego? Kupna opon i plecaka?

Kuba oczywiście, że do głosowania ;-)
A jak każda REKLAMA jest manipulacją.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#9
Świadomie wybierzmy drogi Wink
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS ... _lasy.html
http://goscniedzielny.wiara.pl/index.ph ... 1286884630
Odpowiedz
#10
PrażonyRabarbar napisał(a):qavtan naprawdę wierzysz, że to jest po prostu kampania zachęcająca do uczestniczenia w wyborach?
Wieśko napisał(a):Sylwek, jeśli odwołujesz się do wiary, to każdy ma prawo wierzyć w co chce, a jeśli coś insynuujesz, to mam nadzieję, że masz na to dowody.
PrażonyRabarbar napisał(a):Tak, obecny jeszcze prezydent Wasilewski obiecywał np. tunel pod Racławickimi przed wyborami, aquapark, budowa nowoczesnego stadionu...
Sylwku, prawdopodobnie emocje uniemożliwiają Ci czytanie ze zrozumieniem.
Mam wrażenie, że miałeś jedynie chęć pociągnąć temat dalej, bo nijak się to ma do tego, na co chciałem mieć dowód.
Wytrzymaj jeszcze tydzień, o ile nie znalazłeś dowodu.

kenubi napisał(a):Świadomie wybierzmy drogi Wink
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS ... _lasy.html
http://goscniedzielny.wiara.pl/index.ph ... 1286884630
kenubi, Czy to nadal jest temat "Trzy reklamy i jedno pytanie"?
Załóż łaskawie może inny post, bo to, co przytaczasz, kupy się nie trzyma.
P.S.
W żadnym zdaniu nie wyraziłem swoich preferencji wyborczych i niczego nie sugerowałem. Miałem jedynie na uwadze, aby nie tworzyć wizji niepopartych faktami.
Tyle ode mnie w tym temacie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości