Strony (4): 1 2 3 4   
Jurek S   12-11-2010, 15:31
#1
Dzisiejsza pogoda zachęciła mnie do podjęcia próby jutrzejszego wyjazdu. Będzie to momentami nowa trasa przez Bochotnicę Kol. i Łysą Górę. Powrót przez Cynków, Moszenki, Tomaszowice i przez pola do Konopnicy. Warunkiem jest stabilna pogoda. Dystans 60km (pętla od ustawki) Na wszelki wypadek dobrze będzie wziąć lampki.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
roskxc   12-11-2010, 17:33
#2
Nie byłem nigdy w tamtych okolicach, jezeli nie bedzie lać to widzimy się jutro.
erczy   12-11-2010, 18:30
#3
Jurek S napisał(a):Warunkiem jest stabilna pogoda
Wg prognoz może coś tam kapać..

Jak o 9 będzie padać to ustawka odwołana czy czekać na informacje tutaj w wątku?

Podpisu brak
Jurek S   12-11-2010, 19:32
#4
erczy napisał(a):(...)

Jak o 9 będzie padać to ustawka odwołana czy czekać na informacje tutaj w wątku?

Prognozy nie są zachęcające, ale na niebie pięknie świeci księżyc :-D . Zobaczymy jak będzie rano. Jeżeli o 9.15 nie będzie padać ja jadę. Ale jeszcze napiszę jutro.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
roskxc   12-11-2010, 23:12
#5
Jurek, z przyczyn niezaleznych odemnie nie moge do Ciebie jutro dolaczyc, bardzo mi przykro. Nastepnym razem. Szerokosci!
Jurek S   13-11-2010, 09:52
#6
roskxc napisał(a):Jurek, z przyczyn niezaleznych odemnie nie moge do Ciebie jutro dolaczyc, bardzo mi przykro. Nastepnym razem. Szerokosci!

I tak nie udałoby Ci się dołączyć :mrgreen: . Jeszcze przez chwilę myslałem, że może coś z tego wyjazdu wyjdzie, ale pogoda jest raczej niestabilna :-( . Ale na pewno zrobimy jeszcze tę trase w innym terminie.

Odwołuję wyjazd.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
kicior   13-11-2010, 15:41
#7
A może by tak przełożyć na jutro - wygląda na to, ze pogoda będzie ładna.
Jurek S   13-11-2010, 16:58
#8
kicior napisał(a):A może by tak przełożyć na jutro - wygląda na to, ze pogoda będzie ładna.

No właśnie. Trochę mnie dzisiaj pogoda oszukała ;-) . No, może tylko ze względu na ten wiatr trudno byłoby jechać, a poza tym było fajnie. Nawet popołudniu wybrałem się na mały objazd zalewu.
Niestety niedzielę mam zajętą. Ale zapodawaj ustawkę. Na pewno chętni będą bo pogoda zapowiada się nieźle.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   19-11-2010, 21:24
#9
Robię drugie podejście. Tym razem w niedzielę jako, że pogoda pewniejsza. Wszystko jak w temacie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
michalbrodowski   19-11-2010, 21:28
#10
Ej... a jakaś ustawka na jutro? Sad Jurek piękna sobota się szykuje a tu nic...

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.