Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.11.2010 godz. 11:05 Lukoil JP2
#11
kolor napisał(a):Dla Karcera to pikuś. Widziałem wczoraj jak wyprzedzał motocykl przed tunelem na Kunickiego.

To był skuter nie motocykl, a jego kierowca zaproponował mi wyścig do najbliższych świateł. Zdziwił się... :lol:


michalbrodowski napisał(a):Żal tylko mi roweru, bo będzie nieczynny jakiś czas :/

Mam nadzieję że to nic poważnego i że jeździec cały.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#12
Wracaliśmy już z Zakrzówka, jechaliśmy ze Żwirkiem na zmiany i ciśneliśmy ponad 40km/h. Żwirek akurat był na zmianie, gdy nagle z chodnika prosto pod koła wskoczył nam pijaczek. Kamil w niego przywalił, ale jakoś utrzymał równowagę, ja nie zdążyłem nawet chwycić za klamki odbiłem się od Kamila i poleciałem parę metrów po bruku... Ostro się zdarłem, rower też... Pijaczek zwiał, wezwałem policję, spisali protokoły i zeznania. Już po ciemku wracaliśmy do Lbn. W Pszczelej Woli dogonili nas policjanci, w kabinie mieli tego pijaczka i prosili o identyfikację. Bardzo mnie ucieszyło, ze poniesie konsekwencje tego co zrobił. Tyle Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#13
Dobrze że nic poważnego się nie stało
Ja skróciłem trasę(niestety przeziębienia nie da się oszukać) odcieło mi paliwo
Dst -89 km
Avs- 28.1 km
śRHR- masakra Cry
Odpowiedz
#14
co mam zrobić aby uczestniczyć z wami w takich wycieczkach bo chciałbym miło spędzić czas na świeżym powietrzu do kogo mam napisać bo nie wiem czy można tak odrazu???
PS sorki że w tym wątku piszę

proszę o opdowiedź
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#15
Teraz (w okresie zimowym ) nie ma zbyt dużo treningów rowerowych. Najlepiej sam podejmij jakąś inicjatywę Smile
Odpowiedz
#16
wegoR napisał(a):Teraz (w okresie zimowym ) nie ma zbyt dużo treningów rowerowych. Najlepiej sam podejmij jakąś inicjatywę Smile
tak ja dużo jeżdze tylko chodzi mi o to czy trzeba się gdzieś zapisywać czy jak jest ogłoszenie to normalnie przychodzić na wyznaczone miejsce
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#17
zakładasz temat zgodnie z przeznaczeniem....czy to jazda turystyczna czy sportowa...ustalasz miejsce spotkania i godzinę...czekasz na wpisy na forum aby się upewnić czy ktoś pojedzie...warto też mieć wcześniej ustaloną trasę aby podać uczestnikom na co mają się szykowaćSmile oraz wazna sprawa...teren czy szosa...czasami przed wyjazdem niektórzy sobie dostosowują rower do danej trasy albo w ogóle biorą mtb albo szosówkę
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#18
koperek118 napisał(a):czy trzeba się gdzieś zapisywać czy jak jest ogłoszenie to normalnie przychodzić na wyznaczone miejsce
Zamiast przychodzić to lepiej przyjechać na wyznaczone miejsce ;-) Żadnych zapisów, możesz ewentualnie napisać w wątku, że będziesz.
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości