Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alley 17.05.09
#1
Witam

Ze względu na oszałamiające zainteresowanie Alleycatem,
siedmiu przybyłych na wyścig zawodników przegłosowało przeniesienie
imprezy na 3 tygodnie późniejszy termin.

Zatem zapraszam definitywnie:
17 Maja, niedziela
13:15 MOSiR, Aleje Zygmuntowskie
#2
Mistrzynie Jazdy na Dezorientacje 8-) pewnie się pojawią.
#3
Kto żyw, niech przyjeżdża na Alleya Big Grin Będzie super zabawa, come on Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#4
Owszem, była super zabawa.Potwierdzam. Niech żałują ci co nie byli :-) Do następnego. Pozdrawiam
#5
A i owszem, zabawa przednia. Cieszę się, że jednak przybyłem. Wink
#6
Zabawa rzeczywiście była przednia. Dzięki wielkie dla Michała, z którym szukałem check pointów Smile No i gratulacje pierwszego miejsca. Ja byłem prawie pierwszy Tongue i jak na debiut jestem w miarę zadowolony. A co do posiłku regeneracyjnego to był zdecydowanie lepszy od tych na maratonach u Zamany Wink Dzięki wszystkim za świetną atmosferę i do zobaczenia na kolejnej imprezie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#7
I tak jest za co gratulować. Mój debiut wyszedł nieco gorzej, ale nie narzekam. ;-)
Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.
#8
Ja też jestem zadowolona ze swojego debiutu - pierwsze miejsce 8-) od końca ale drugie wśród pań bo panie startowały tylko dwie więc jakby nie było na pudle bym się znalazła :mrgreen:
Wielkie dzięki dla Arka i Marcina (dla którego również był to debiut) za towarzystwo no i dla organizatorów za całego Alleya :-)
#9
hehe fajnie, miło i przyjemnie. Monster Bartek i Maykel (nie po raz pierwszy) świetnie spisali się jako organizatorzy.
Świetna sprawa z limitem czasowym. Pozdrawiam i do zobaczenia na Nocy Kultury :-)
#10
Ciekawe jaki dystans udało się przejechać?, czy ktoś używał licznika? :-)
nr startowy #69 :-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości