Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alley 17.05.09
#11
Świetna sprawa z tym alejowym kotem-czułem się trochę jak harcerz podczas podchodów :mrgreen: czy cóś w ten deseń :mrgreen: Dzięki wszystkim za dobrą zabawę (mi najbardziej podobał sie bieg do rowerów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Dobrze, że nie miałem jakiegoś szczególnie wielkiego parcia na wynik bo pewnie musiałbym się straszliwie zdołowac -a tak jestem ostatni i jeszcze mam punkty karne hihihi ;-)
#12
marcin0604 napisał(a):a tak jestem ostatni i jeszcze mam punkty karne hihihi ;-)
My to jesteśmy miszcze :-D Najwięcej punktów karnych a najmniej punktów za te odnalezione :mrgreen:
#13
z tymi odnalezionymi nie było tak źle bo mieliśmy 12 punktów. a co do odpowiedzi o dystans to mi wyszło ok 22 km
#14
Jutro pewnie MaYkel wrzuci trasę z DataLogera czy jak to tam.
Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.
#15
Witam na forum i dzięki wszystkim za przybycie i pozytywne nastawienie.

Ponizej jeszcze raz wyniki dla potomności (to tak zanim powstanie obiecana przez Kermitoza podstrona Tongue):

1. Michał spec Wink - 1:28:46 - 20 punktów
2. Kermitoz - 1:29:12 - 20 punktów
3. Qavtan - 1:26:38 - 19 punktów
4. Agnieszka - 1:30:17 - (16-1)=15 punktów
5. Mateusz
Piotrek - 1:22:48 - 12 punktów
7. Linek - 1:27:22 - 12 punktów
8. Michał freeman - 1:33:37 - (13-4)=9 punktów
9. Michał ostry - 1:33:49 - (12-4)=8 punktów
10. Dominik - 1:33:40 - (11-4)=7 punktów
11. Arek
Karola
Marcin - 1:47:15 - (12-18)= -6 punktów

Trasa z rzeczonego data loggera, którą pokreślił Kaftan jest TUTAJ. Wyszło mu niecałe 22 km, a i tak się gdzieniegdzie kręcił jak gówno w przerębli :mrgreen:. Moja i Bartka trasa optymalna wyglądać powinna TAK. Jak widać jest do zrobienia jak się "bez przerwy jedzie 40kmh" ;-) , nawet zostaje 40 minut na szukanie punktów :mrgreen:. Niestety nikomu nie udało się dokonać tej sztuki. Mimo to gratuluję zwycięzcom, bo niektóre punkty rzeczywiście były celowo podłe 8-). Podzielcie się trasą na stronie: http://www.gmap-pedometer.com/, którą swoją drogą polecam do takich zadań.

Zdjęcia zapodam Kermitozemu na dniach i jak Allah pozwoli to zrobi galerię. Ciesze się, że się podobało i zapraszam z góry na następne wyścigi oraz zachęcam do robienia własnych. Też się chcę trochę pościgać :mrgreen:.

EDYTA: A tutaj jeszcze raz Kaftaniasta trasa na trochę sensowniejszym hostingu.
#16
Big Grin <szczery słowiański uśmiech zadowolenia> :-)
#17
Dzięki za te zrzuty, fotki postaram się zrzucić jak najszybciej, podstrona może powstanie jeszcze dziś w nocy, a jak nie to jutro Smile No i jeszcze raz muszę napisać: baaaardzo mi się podobało Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#18
Szimano!
Hmm, ale ta druga trasa to chyba nie jest Qavtana, bo zupełnie inna droga ;-)
Moja wygląda tak:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=2834150
Mimo, że prawie zawsze byłam liderką wśród rowerzystek na alleyach Big Grin to ten wyścig był najbardziej udany Big Grin
Dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia w trasie! Smile
A i jeszcze chciałabym powiedzieć, że nagroda bardzo mi się podoba, ale mam nadzieje, że nigdy jej nie będę musiała używać Smile
#19
Ja też witam wszystkich na forum Smile
Gratulacje dla wszystkich uczestników!

A pomyśleć, że baliśmy się z Maykelem, że dajemy wam za mało punktów - i w ostatnim momencie dorzuciliśmy jeszcze dwa, bo sobie pomyśleliśmy, że za szybko wszystko poznajdujecie Smile))))

pzdr
bartek
#20
Zdjęcia z Alley Cata w tymczasowej galerii, a wyniki tutaj.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości